06:48 24 Februāris 2020
Tiešraide
  • USD1.0801
  • RUB69.5480
Pasaulē
Saņemt īso saiti
108

Vjačeslavs Bonča pastāstīja Sputnik Baltkrievija Radio, vai pirmā sieviete-prezidente mainīs pirmo afroamerikāņa prezidenta amatā.

RĪGA, 8. augusts – Sputnik. ASV prezidenta vēlēšanas, iespējams,  nenotiks ārkārtēju apstākļu dēļ, vai tiks atliktas uz citu datumu, brīdina astrologs Vjačeslavs Bonča, ziņo Sputnik Baltkrievija.

Vispārējas ASV prezidenta vēlēšanas notiks 8. novembrī. Par valsts augstāko amatu cīnīsies Demokrātu partijas kandidāte, bijusī ASV valsts sekretāre Hilarija Klintone un miljardieris Donalds Tramps, kuru par savu kandidātu izvirzīja ASV Republikāņu partija.

"Vēlēšanu datums brīnumainā veidā sakrīt ar Krievijas Oktobra revolūcijas 99. gadadienu, tāpēc tām būs atbilstoša noskaņa. Pašlaik abu kandidātu izredzes ir "piecdesmit pret piecdesmit "ar nelielu Donalda Trampa pārsvaru. Amerikāņu tauta nobalsos par Trampu, bet vēsturē jau ir bijuši precedenti, kad uzvarēja viens kandidāts, bet valsti vadīja cits. Iespējama situācija, kurā uzvarēs Tramps, bet par prezidentu kļūs Klintone," — stāsta astrologs.

Galvenie temati