18:23 22 Maijs 2017
Rīga+ 18°C
Tiešraide
Videoklubs

Laimīgie bezbiļetnieki: metro vagonā dzimuši kucēni

Saņemt īso saiti
26
(1:01 / 7.17Mb / просмотров видео: 1408)
© Ruptly.

3. oktobrī no rīta klaiņojošā kuce piedzemdēja kucēnus metro vilciena vagonā; metro darbinieki aizveda jaundzimušos drošā vietā un tagad meklē māju "firmas" krančiem.

Maskavas metro vilciena pasažieri paziņoja vadītājam, ka vienā no sastāva vagoniem klaiņojošā kuce dzemdē kucēnu. Metro darbinieki pieņēmuši lēmumu izsēdināt pasažierus un nogādāt vagonu uz depo, kur māte piedzemdējusi pārējos bērniņus. Pavisam bija deviņi kucēni.

Metro darbinieki aizveda dzīvniekus uz patversmi. Laimīgo mammu tur nomazgāja un vakcinēja, bet kucēnus apskatīja.

Tagad metro darbinieki meklē ģimenei saimniekus. Tāpat metro mikroblogā ir iespēja piedāvāt savu vārdu kucēniem: twitter.com/metrooperativno.

Citi video ieraksti

Galvenie temati

 • Meitene

  Starptautiskās skolēnu sasniegumu novērtēšanas programmas (PISA) pētījums atklāja, ka Latvijas skolēni piekauj viens otru divas reizes biežāk nekā vidēji ESAO.

  3
 • Tallina

  Kas var pārsteigt rīdzinieku Igaunijas galvaspilsētā? Nicīga attieksme pret skaidro naudu, dārgs alus, cilvēcīga attieksme pret smēķētājiem, ceļi un neparasta iespēja nopelnīt.

  42
 • Pasta

  Izdomātas daudzas svara zaudēšanas metodes, taču vai šķīvis, kas rada iespaidu, ka tajā ir vairāk ēdiena nekā patiesībā, var kļūt par vienu no tām? Eksperti uzskata, ka tā patiešām ir.

  7