15:55 31 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1698
  • RUB92.4606
Youtube / Sputnik Латвия

Kāpēc krievi piešķīruši uzticības kredītu Rīgas jaunajam mēram? Prasības par krievu valodas zināšanām darbiniekiem Latvijā – kā tas ietekmē valsts tēlu? Aleksejeva lieta: drošības līdzeklis ir, bet izmeklēšanas nav. Lindermans un Gubins apsprieda aktuālākos jautājumus.

Rīgas jaunais mērs Mārtiņš Staķis droši aprunājās krieviski ar krievvalodīgajiem vēlētājiem. Kā nākotnē varētu veidoties viņa attiecības ar krievu tautības iedzīvotājiem? Vai attaisnots uzticības kredīts, ko viņam piešķīrušas krievu partijas?

Skandāls ap Lidl. Sociālo tīklu lasītāji konstatējuši, ka starp prasībām veikala darbiniekiem šajā tīklā ir arī krievu valodas zināšanas. Tagad viņi pārmet veikalam izkropļotu viedokli par Latvijas tēlu un sūdzas Valsts valodas centram. Vai bizness latviskā Latvijā vispār ir iespējams?

Žurnālistam Jurijam Aleksejevam atcelts drošības līdzeklis. Tomēr pret viņu ierosinātā krimināllieta nebūt nav slēgta. Ko tas varētu nozīmēt?

Konflikta saasināšanās Kalnu Karabahā. Ko tas nozīmē pasaulei un kādam tam sakars ar Latviju.

Publicists Vladimirs Lindermans un žurnālists Mihails Gubins aprunājās par aktuālākajiem jautājumiem savā iknedēļas notikumu apskatā Sputnik Latvija.

Pēc temata

"Mēs it kā dzīvojam dažādās valstīs": vai latviešu un krievu ienākumi atšķiras
"Cienu sevi": šoumens atteicies vadīt pasākumu krievu valodā
KF senators: atteikšanās no krievu valodas Latvijā ir provinciālisma izpausme
Nerunāt latviski var tikai tūristi: Rīgas domes deputāti nosodīja par krievu valodu
Tagi:
latviešu valoda, krievu valoda, Mihails Gubins, Vladimirs Lindermans

Citi video ieraksti

Galvenie temati