07:33 25 Janvāris 2020
Tiešraide
  • USD1.1035
  • RUB68.1692
Минобороны России

Krievijas Aizsardzības ministrija informēja, ka amerikāņu lidmašīnas tuvojušās Krievijas robežām no Melnās un Baltijas jūras puses.

RĪGA, 18. jūnijsSputnik. Krievijas Aizsardzības ministrija publicējusi video ierakstu, kurā redzams, kā Krievijas iznīcinātājs Su-27 pārtver ASV GS bumbvedēju B-52H, vēsta RIA Novosti.

Iepriekš Krievijas Nacionālais aizsardzības kontroles centrs informēja, ka amerikāņu lidmašīnas tuvojušās Krievijas robežām no Melnās un Baltijas jūras puses.

Atzīmēts, ka ASV lidmašīnas nav pārkāpušas robežas. Krievijas iznīcinātāji tās pātvēra saskaņā ar starptautiskajiem noteikumiem.

Pēdējā laikā ārvalstu lidmašīnas un bezpilota lidaparāti aizvien biežāk parādās Krievijas robežu un militāro objektu tuvumā. Lidaparāti tiek regulāri registrēti virs Baltijas jūras, Krimas un Krasnodaras novada tuvumā, kā arī Krievijas armijas bāzu apkaimē Sīrijā.

Martā pie Krievijas robežām manāmi biežāki kļuvuši stratēģisko kodolieroču bumbvedēju Boeing B-52H lidojumi. Krievijas Aizsardzības ministrija jau vairākkārt aicinājusi Vašingtonu atteikties no tamlīdzīgām operācijām, taču Pentagons ierosinājumus ignorējis.

Pēc temata

Sociālajos tīklos tiek apspriests video, kurā Su-27 stingri pārtvēra NATO lidmašīnu
Krievijas Su-27 divas reizes viesmīlīgi uzņēmuši ASV bumbvedējus virs Baltijas jūras
Tā ir tikai aisberga virsotne: National Interest stāsta par KF Baltijas flotes spēku
Optimālais punkts: Krievija dislocēs Kaļiņingradā jaunākos iznīcinātājus Su-57

Citi video ieraksti

Galvenie temati