15:17 20 Oktobris 2017
Rīga+ 10°C
Tiešraide
Video

Sava nasta šķiet vieglāka: ASV čempionāts sieviešu pārnēšanā

Saņemt īso saiti
12
© Ruptly.

ASV notika savdabīgs čempionāts sieviešu pārnēšanā.

Sacensību mērķis — visātrāk pārvarēt šķēršļu joslu ar savu dāmu plecos. Dalībniekiem tika piedāvāti divi pārnēsāšanas stili: igauņu paņēmiens (sieviete karājas, ar kājām aptverot vīrieša kaklu) un tā saucamais ugunsdzēsēju tvēriens — vērtīgā krava pārmesta pār vīrieša plecu.

Pieredzējuši sportisti norāda, ka nest sievieti uz pleca nav īpaši ērti — viņai ir grūti saglabāt līdzsvaru. Taču igauņu tvēriena apstākļos dāmai draud briesmas sarīties netīru ūdeni, jo šajā gadījumā viņas galva ir daudz tuvāk zemei.

Citi video ieraksti

Galvenie temati

 • Ogļu pārkraušana Rīgas ostā

  "Baltijas Asociācija – transports un loģistika" prezidente Inga Antāne paziņojusi, ka pēdējo trīs mēnešu laikā ogļu tranzīts cauri Latvijai ir ievērojami mazinājies, taču ostu sniegtā statistika to neapstiprina.

  4
 • Padomju zinātniski pētnieciskā stācija Vostok Antarktīdā

  Antarktīda ir ģeopolitikas ekspertu uzmanības centrā. Dažas valstis cenšas paplašināt savu ietekmes sfēru pirms, iespējams, tiks grozīts starptautiskais līgums par apkārtējās vides aizsardzību sestajā kontinentā. Krievija un Ķīna ir izvirzījušās priekšgalā.

  9
 • Krievijas prezidents Vladimirs Putins

  Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pārsteidzis RT un Sputnik darbinieku talants un drosme. Viņš apsolīja nekavējoties sniegt simetrisku atbildi ASV darbībām pret Krievijas medijiem.

  10