Stihiju triumfs: Olimpiskās spēles noslēdzas ar krāšņu salūtu

Sekot līdzi rakstam
НовостиTelegram
Ar krāšņu salūtu noslēdzās XXXI vasaras Olimpisko spēļu noslēguma ceremonija Riodežaneiro. Video ierakstā – svētku salūts "Marakana" stadionā.

Pirms svinīgā salūta notika sportistu parāde un spilgts šovs, kas demonstrēja Brazīlijas tradicijas un vēsturi "Marakana"stadionā Riodežaneiro. Olimpiskās himnas pavadījumā spēļu karogs tika nodots nākamo sacensību organizatoriem — Tokijai.

Pirmo vietu Olimpiādes turnīra tabulā ieņēma ASV izlase, kas izcīnīja 120 medaļas. Otrajā vietā ar 67 medaļām atrodas Lielbritānija, trešajā — Ķīna ar 70 medaļām.

Krievija komandu reitingā ieņēma ceturto vietu. Sportisti izcīnīja 56 medaļas — 19 zelta, 18 sudraba un 19 bronzas medaļas. No 280 Krievijas atlētiem 170 sportisti saņēma balvas 20 sporta veidos