15:21 20 Oktobris 2017
Rīga+ 10°C
Tiešraide
Video

Ziedi, sveces un rotaļlietas pie metro stacijas "Oktjabrjskoje Pole"

Saņemt īso saiti
19
© Ruptly.

Memoriāli ar svecēm, ziediem un rotaļlietām ir parādījušies zem noslepkavotās mazās meitenītes mājas logiem un metro stacijas „Oktjabrjskoje Pole”, kur tika aizturēta par noziegumu aizdomās turētā auklīte. Viņa strādājusi vienā no Maskavas ģimenēm.

Rotaļlietas, ziedus, vainagus ar sēru lentēm un svētbilžu lampiņas pie mājas, kur dzīvoja mirušās meitenes ģimene.

Otrs memoriāls no rotaļlietām un ziediem ir izveidojies pie ieejas metro stacijā "Oktjabrjskoje Pole", kur tika aizturēta aizdomās par noziegumu turētā sieviete.

Slepkavība notikusi no rīta 29. februārī Maskavā. Saskaņā ar Izmeklēšanas komitejas rīcībā esošajiem datiem, auklīte nogaidījusi, līdz vecāki atstās mājas, nogriezusi meitenei galvu un aizdedzinājusi dzīvokli. Pēc tam viņa 20 minūtes klaiņojusi pa ielām ar bērna galvu rokās un draudējusi sevi uzspridzināt. Federālais narkotisko vielu aprites kontroles dienests neizslēdz iespēju, ka sieviete bijusi narkotisko vielu iespaidā.

Citi video ieraksti

Galvenie temati

 • Ogļu pārkraušana Rīgas ostā

  "Baltijas Asociācija – transports un loģistika" prezidente Inga Antāne paziņojusi, ka pēdējo trīs mēnešu laikā ogļu tranzīts cauri Latvijai ir ievērojami mazinājies, taču ostu sniegtā statistika to neapstiprina.

  7
 • Padomju zinātniski pētnieciskā stācija Vostok Antarktīdā

  Antarktīda ir ģeopolitikas ekspertu uzmanības centrā. Dažas valstis cenšas paplašināt savu ietekmes sfēru pirms, iespējams, tiks grozīts starptautiskais līgums par apkārtējās vides aizsardzību sestajā kontinentā. Krievija un Ķīna ir izvirzījušās priekšgalā.

  9
 • Krievijas prezidents Vladimirs Putins

  Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pārsteidzis RT un Sputnik darbinieku talants un drosme. Viņš apsolīja nekavējoties sniegt simetrisku atbildi ASV darbībām pret Krievijas medijiem.

  10