21:52 06 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1843
  • RUB86.9321
Politika
Saņemt īso saiti
25

Pēdējo desmit gadu laikā vēl nekad tik liels respondentu skaits nav norādījis, ka pašreizējā sasaukuma parlaments strādā sliktāk nekā iepriekšējais.

RĪGA, 15. jūlijs — Sputnik. Pēdējā gada laikā pieaudzis iedzīvotāju skaits, kuri uzskata, ka tagadējā Saeima strādā sliktāk nekā iepriekšējā – par to liecina pētījumu centra SKDS aptauja.

Tās rezultātus publicējis centra direktors Arnis Kaktiņš savā lapā Twitter.

"Arī otrajā 13.Saeimas darbības gadā iedzīvotāju vērtējumi tai nav uzlabojušies: tikai 17% uzskata, ka tā darbojas labāk par iepriekšējo. 56% ir pretējās domas. Pirms gada šie procenti bija 16% un 50%. Taču kopumā šis grafiks jau kopš mērījumu uzsākšanas 1999. gadā rāda skumju bildi," pastāstīja Kaktiņš. 

​Grafiks liecina, ka 10., 11. un 12. Saeimas darba laikā respondentu daļa, kuri uzskatīja, ka sasaukums strādā sliktāk nekā iepriekšējais, nekad nav sasniegusi 56%. Pēdējo reizi cilvēki bija tik neapmierināti ar 9. Saeimu.

Savukārt atzinīga vērtējuma ziņā līdera vietu ieņēmusi 8. Saeima – pirmajā darba gadā ar to bija apmierināti 35% respondenti. Tāds rādītājs vairs ne reizi nav fiksēts.

Kopumā visā novērojumu laikā respondentu skaits, kuri uzskatīja, ka pašreizējā sasaukuma Saeima strādā sliktāk nekā iepriekšējā, vienmēr bija lielāks nekā to, kuri pauda pretēju viedokli.

Pēc temata

Raimonds Pauls: šī valdība Latviju "neizvilks"
Latvijas valdība ciniski ierobežo tiesības ceturtajai daļai iedzīvotāju
Vēl var nomirt daudzi uzņēmumi: Zaiceva atklājusi Latvijas valdības krāpšanos
Krīze velk Latviju dibenā: kā valdība cenšas piebeigt tranzītu
Tagi:
aptauja, saeima

Galvenie temati