12:54 30 Novembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Politika
Saņemt īso saiti
109

Eiropas valstu vidū īpaši neapmierinātas izrādīsies, tās, kas pastāvīgi ziņo par "Krievijas draudiem" - Polija un Baltijas valstis

RĪGA, 28. jūnijs – Sputnik. Krievijas un ASV vienošanās bez Eiropas var beigties ar šausmu scenāriju Eiropā un NATO spēku zaudēšanu, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz vācu avīzi Welt.

Izdevums vēsta, ka par Vladimira Putina un Donalda Trampa tikšanās rezultātu varētu kļūt Vašingtonas piekrišana pārtraukt dalību Ziemeļatlantijas alianses militārajās mācībās NATO austrumu robežā. Atbildes kārtā Maskava varētu atteikties no manevriem Krievijas rietumos.

Pēc avīzes domām šāds ASV lēmums varētu padarīt militāro organizāciju vājāku un "apšaubīt tās pamatprincipus". Tiek atzīmēts, ka Maskavas gatavības spēku iespējas nemainīsies, savukārt Eiropas valstu vidū īpaši neapmierinātas izrādīsies Polija un Baltijas valstis, kas pastāvīgi ziņo par "Krievijas draudiem".

Turklāt izdevums apgalvo, ka, ja par abu līderu pārrunu rezultātu kļūs pret Krieviju vērsto sankciju atvieglošana, tad ekonomiskos ierobežojumus nāksies atcelt arī Eiropai.

Iepriekš Krievijas prezidenta palīgs Jurijs Ušakovs paziņoja, ka Maskava un Vašingtona vienojušās par Putina un Trampa tikšanos trešajā valstī. Pēc viņa sacītā, prezidenti var vienoties par savstarpēju paziņojumu, kas nozīmētu turpmākos valstu soļus attiecību attīstībā.

Pēc temata

Tramps aicinājis visas valstis atbrīvoties no tirdzniecības barjerām un nodevām
Buzzfeed: G7 līderu samitā Tramps paziņojis, ka Krima pieder Krievijai
Donalds Tramps paskaidrojis, kāpēc Krievijai jāatgriežas G7

Galvenie temati