21:46 22 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427

Saskaņā ar stereotipiem: lācis ar vuvuzelu izvizinājies pa Maskavas centru automašīnā, lai nosvinētu Krievijas izlases uzvaru pasaules čempionāta futbolā starta mačā.

Ceturtdien, 14. jūnijā Maskavā notika pirmais 2018. gada pasaules čempionāta mačs. Krievijas izlase pārspēja Saūda Arābijas komandu ar milzīgu pārsvaru – 5:0.

Tūkstošiem Krievijas iedzīvotāju ielās svinēja uzvaru. Apstiprinot ārzemnieku stereotipus par valsti, Maskavas centrā parādījās krievu lācis. Balalaikas vietā lāčuks turēja ķepās tauri – vuvuzelu, kas kļuvusi par vienu no pasaules futbola čempionātu simboliem, turklāt nečāpoja kājām – viņš atradās automašīnā ar atvērtu jumtu.

Dažu minūšu laikā lācis Krievijas galvaspilsētas centrā kļuva par īstu zvaigzni. Garāmgājēji metās viņu fotografēt un filmēt. Lācis no slavas nenobijās un pat nodemonstrēja nelielu izrādi.

Visiem, kuri neticēja, ka Krievija uzvarēs pirmajā mačā, lācis rādīja ar ķepām nepieklājīgu žestu. Tiesa, pēc tam viņš, šķiet, nokaunējās un saķēra galvu. Lai krievu lācis nebēdātos, dzīvnieka pavadoņi uzcienāja to ar kādu gardumu.

Pēc temata

Pirms Pasaules čempionāta futbolā Lielais teātris rotājās futbola krāsās
Pensionārs no Vācijas ieradies PČ futbolā ar traktoru
Svētku gaisotne: Maskavā sarīkots gaismas šovs par godu PČ futbolā 2018

Citi video ieraksti

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  8
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  44