15:34 20 Oktobris 2017
Rīga+ 10°C
Tiešraide
Multivide

Dienvidkorejā atklāts ekstremāls trošu ceļš

Saņemt īso saiti
12
Associated Press

Šeit nav ierasto pacēlāja kabīņu, un trase ir vairāk nekā trīs kilometrus gara. Dienvidkoreja piedāvā piedzīvojumu īstiem ekstremāļiem.

Dienvidkorejā darbu sācis garākais trošu ceļš – trase ir 3186 metrus gara. Ērtības labad asu izjūtu cienītājiem piedāvātas pāris karabīnes un drošības trošu komplekts, toties nekas nenovērš uzmanību no apkārtējās ainavas. Pārvietošanās ātrums var sasniegt 120 kilometrus stundā, brīdina atrakcijas organizatori.

Pēc temata

Mediji: Ķīnā uzcelts garākais stikla tilts pasaulē
Joga virs bezdibeņa: ķīnieši demonstrē asanas 396 metru augstumā
Televizori un wi-fi augstumā: Ķīnā atklāts jauns panorāmas rats

Citi video ieraksti

Galvenie temati

 • Ogļu pārkraušana Rīgas ostā

  "Baltijas Asociācija – transports un loģistika" prezidente Inga Antāne paziņojusi, ka pēdējo trīs mēnešu laikā ogļu tranzīts cauri Latvijai ir ievērojami mazinājies, taču ostu sniegtā statistika to neapstiprina.

  11
 • Padomju zinātniski pētnieciskā stācija Vostok Antarktīdā

  Antarktīda ir ģeopolitikas ekspertu uzmanības centrā. Dažas valstis cenšas paplašināt savu ietekmes sfēru pirms, iespējams, tiks grozīts starptautiskais līgums par apkārtējās vides aizsardzību sestajā kontinentā. Krievija un Ķīna ir izvirzījušās priekšgalā.

  9
 • Krievijas prezidents Vladimirs Putins

  Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pārsteidzis RT un Sputnik darbinieku talants un drosme. Viņš apsolīja nekavējoties sniegt simetrisku atbildi ASV darbībām pret Krievijas medijiem.

  10