04:35 23 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
© Ruptly .

Vairākās lielās ASV pilsētās noritējušas protesta akcijas. To dalībnieki iebilst pret likumu par migrantiem, ko parakstījis Donalds Tramps. Video ierakstā redzams, kā amerikāņi pieprasa atcelt bēgļu iebraukšanas ierobežojumus.

ASV prezidents Donalds Tramps parakstīja rīkojumu, kas paredz uz 120 dienām apturēt bēgļu uzņemšanu ASV, kā arī liedz uz nenoteiktu laiku izmitināt migrantus no Sīrijas. Ar rīkojumu ieviests arī pagaidu liegums uz 90 dienām iebraukt ASV vairāku valstu iedzīvotājiem, piemēram, Irākas, Irānas, Sīrijas, Sudānas, Jemenas, Lībijas un Somālijas pilsoņiem.

Vairāki simti cilvēku Dallasā, Ņujorkā un Sanfrancisko izgāja ielās, lai protestētu pret šo rīkojumu. Protestu dalībnieki nesa plakātus "Tagad mēs visi esam musulmaņi", "Ielaidiet viņus" un skandēja: "Pretojieties". Protestu dalībnieki pieprasīja aizsardzību arī imigrantu ģimenēm.

Pēc temata

Tramps reaģējis uz masu protesta akcijām pēc viņa inaugurācijas
Donalda Trampa inaugurāciju pavadīja protesta akcijas Vašingtonas ielās

Citi video ieraksti

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  9
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  59