09:32 01 Marts 2021
Tiešraide
  • USD1.2121
  • RUB90.6697
Ekonomika
Saņemt īso saiti
111

Valsts ieņēmumu dienests janvārī veiks bezmaksas seminārus, kuros tiks skaidrotas izmaiņas nodokļu reformas ietvaros.

RĪGA, 10. janvāris – Sputnik. Janvārī Rīgā un citās Latvijas pilsētās Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) pārstāvji veiks bezmaksas seminārus, lai izskaidrotu izmaiņas nodokļu reformas ietvaros, vēsta Baltnews.lv.

Zemgalē semināri notiks Dobelē, Jēkabpilī, Jelgavā un Bauskā, Vidzemē – Valmierā, Jūrmalā, Aizkrauklē un Madonā, Latgalē – Daugavpilī, Preiļos un Rēzeknē, savukārt Kurzemē – Ventspilī, Kuldīgā, Saldū un Liepājā.

Pierakstīties semināriem, apskatīt lekciju materiālus, kā arī iegūt sīkāku informāciju par to norises vietu un laiku var VID mājaslapā, sadaļā "Aktualitātes/Notikumi".

Turklāt VID mājaslapā var apmeklēt speciālu sadaļu privātpersonām un uzņēmējiem "Kā mani ietekmēs nodokļu reforma?". Tāpat aktuālāko informāciju par izmaiņām nodokļu reformas ietvaros un atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem var apskatīties VID profilā Facebook.

Iepriekš ziņots, ka Latvijas Saeima 2017. gada jūlijā pieņēma likumus par nodokļu reformu, kuri stājās spēkā 2018. gada 1. janvārī.

Lielākās izmaiņas paredzētas likumā par iedzīvotāju ienākumu nodokli (IIN), par solidaritātes nodokli, par uzņēmumu ienākumu nodokli, likumā par valsts sociālo apdrošināšanu, likumos par akcīzes nodokli. Tāpat paredzētas obligātas sociālas iemaksas no autortiesību atalgojumiem.

Pēc temata

Vilks: gaidāmās nodokļu izmaiņas nevajadzētu saukt par reformām
Uldis Rutkaste: esam zaudējuši nodokļu reformas mērķi
Viļums par nodokļu reformu: putra jau ir piedegusi
Latvieši uzskata, ka varas iestādes nepareizi tērē nodokļu līdzekļus

Galvenie temati