05:37 26 Novembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1890
  • RUB90.0123
Kultūra
Saņemt īso saiti
80

Koronavīrusa dēļ Filips Kirkorovs bija spiests atcelt turneju pa Baltijas valstīm. Mākslinieks saskāries ar zaudējumiem miljoniem rubļu apmērā.

RĪGA, 2. maijs — Sputnik. Krievijas dziedātājs Filips Kirkorovs, kurš 30.aprīlī nosvinēja dzimšanas dienu, pastāstīja, ka vēl nekad nad juties tik lielā mērā bezdarbnieks kā tagad – epidēmijas laikā. Koncertu atcelšanas rezultātā mākslinieks cieš zaudējumus – viņa koncertu organizators Igors Kovaļovs atzina, ka Kirkorovs, iespējams, zaudējis aptuveni 50 miljonus rubļu, vēsta Super.ru.

"Industrija cieš milzu zaudējumus, jo mākslinieki no saviem honorāriem uztur lielu skaitu cilvēku, daudzi ir lielus līdzekļus ieguldījuši jaunos šovos, vienošanās noslēgtas par gadu uz priekšu. Filipam Kirkorovam atcelta turneja pa Baltijas valstīm. Sergejs Lazarevs atgriezās mājās no turnejas pa Krieviju. Tāda ir situācija absolūti visiem," pastāstīja Kovaļovs.

Pats Kirkorovs konstatēja, ka pandēmijas dēļ viņa koncertdarbība ir apstājusies, taču pielūdzējiem nevajag steigšus nodot biļetes: šī gada aprīlī ieplānotie šovi Kremlī atlikti līdz 2021.gada martam, un visas biļetes uz tiem ir derīgas.

Tiesa, neskatoties uz priekšnesumu atcelšanu, māksliniekam tomēr izdevies piedalīties dažos projektos: 7.-8.maijā viņš piedalīsies Uzvaras dienai veltītā koncertā Kremlī. Filips izpildīs dziesmu "Aļoša" kopā ar savu tēvu Bedrosu Kirkorovu. Tā labad viņi abi atkal nodos Covid-19 testus.

11.martā Pasaules veselības organizācija izludināja jaunās koronavīrusa infekcijas Covid-19 pandēmiju. PVO jaunākie dati liecina, ka pasaulē fiksēti vairāk nekā 3,2 miljons saslimšanas gadījumu, gandrīz 234 tūkstoši miruši.

Pēc temata

"Laima. Rendez-Vous. Jūrmala 2018" festivāla sarkanais paklājs
Dvēseles kliedziens: ar kādu dziesmu Lazarevs vēlas iekarot Eirovīzijas tiesnešu sirdis
ABLV likvidatori pieprasa 650 tūkstošus eiro no Filipa Kirkorova
Banka no Latvijas tiesā piedzinusi no Kirkorova vairāk nekā pusmiljona parādu
Tagi:
koronavīruss, Baltija

Galvenie temati