08:11 20 Septembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1833
  • RUB89.1439
Kultūra
Saņemt īso saiti
64

Dziedātājs atgādināja, ka bija valstis, kas no jauna nevēlējās izskatīt Krievijas priekšnesumu, piemēram, Gruzija.

RĪGA, 19. maijs – Sputnik. Dziedātājs Sergejs Lazarevs saskata zināmus aizspriedumus attiecībā pret Krieviju, kas ietekmē "Eirovīzijas" rezultātus un neļauj valstij uzvarēt konkursā, vēsta RIA Novosti.

"Eirovīzijas" fināls notika sestdien Telavivā, par uzvarētāja titulu cīnījās 26 valstu pārstāvji. Sergejs Lazarevs piedāvāja plašajai publikai savu priekšnesumu ar kompozīciju Scream un ieņēma trešo vietu.

Dziedātājs Dunkans Lourenss no Nīderlandes
© Sputnik / Владимир Астапкович

"Es nezinu, kas tāds jāizdara, lai Krieviju kaut kā... Es saskatu zināmus aizspriedumus, iespējams, pret Krievijas politiku, iespējams, pret valsti kā tādu... Lai arī, runājot par žurnālistiem, jānoņem cepure: šogad man daudz mazāk uzmācās ar politiskiem jautājumiem. Gan fani, gan mediji bija noskaņoti ļoti draudzīgi," teica Lazarevs žurnālistiem.

Mākslinieks piezīmēja, ka viņu lutinājusi publikas uzmanība, tāpēc šajā ziņā viņam pārmetumu nav. "Žūrija – iespējams, viņiem vienkārši nepatika, arī tas ir iespējams. Es nezinu, dalībnieki bija spēcīgi, daudzveidīgi, dažādi, konkurence šogad bija nopietna," teica Lazarevs.

Dziedātājs atgādināja, ka bija valstis, kas no jauna nevēlējās izskatīt Krievijas priekšnesumu, piemēram, Gruzija.

"Ļoti gribas paskatīties, kā balsoja skatītāji valstīs, kuru žūrijas mums deva 0 punktu," – teica Lazarevs.

"Eirovīzijas" konkurss jau trešo reizi noticis Izraēlā. Tā oficiālā atklāšana notika Telavivas centrā, kur 41 nacionālās delegācijas pārstāvji svinīgi soļoja pa "oranžo celiņu". Šī gada devīze – Dare To Dream, kas aicina uzdrošināties drosmīgi sapņot.

Pēc temata

Dunkana Lourensa triumfālais priekšnesums "Eirovīzijā"
Eirovīzija: favorīti un zaudētāji bukmeikeru vērtējumā
Dvēseles kliedziens: ar kādu dziesmu Lazarevs vēlas iekarot Eirovīzijas tiesnešu sirdis

Galvenie temati