14:47 17 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.1986
  • RUB90.8921
Krievijā
Saņemt īso saiti
67

Krievijas ĀM vadītājs Sergejs Lavrovs atgādināja, ka Eiropā palikušas tikai atsevišķas valstis, kas ņem vērā savas nacionālās intereses un saglabā dialogu ar Krieviju.

RĪGA, 23. marts — Sputnik. Brisele ir iznīcinājusi attiecības ar Maskavu, paziņoja Krievijas ĀM vadītājs Sergejs Lavrovs pēc pārrunām ar Ķīnas Tautas Republikas ārlietu ministru Vanu I, vēsta RIA Novosti.

Eiropā palikušas tikai atsevišķas valstis, kas ņem vērā savas nacionālās intereses un saglabā dialogu ar Krieviju, pārējās ir sagrāvušas visus esošos mehānismus, atzīmēja ministrs.

"Pagaidām rietumu frontē mums pārmaiņu nav, bet Austrumos ir ļoti intensīvs darbs, kas ar katru gadu kļūst aizvien bagātīgāks," viņš piebilda.

Pie tam diplomāts uzsvēra, ka Maskava ir gatava atjaunot sakarus, ja Eiropas Savienība nolems likvidēt pašreizējo anomāliju.

Pēdējā laikā domstarpības ES un Krievijas starpā saasinājušās, ņemot vērā situāciju ap Alekseju Navaļniju. Brisele ieviesusi jaunas pret Krieviju vērstas sankcijas. Krievijas ĀM tās nosauca par "bezizejas un beztiesisku ceļu" un apsolīja atbildēt.

Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs paziņoja: Kremlis ir pārliecināts, ka sankciju politika pret Maskavu savu mērķi nesasniedz.

Pēc temata

Borela vizīte – izlūkošana kaujā
Krievijas ārlietu ministrs atbildēja uz jautājumu par attiecību saraušanu ar ES
Lavrovs: Eiropas Savienība pati sagrāvusi attiecības ar Krieviju
Krievija un Eiropas Savienība: šķiršanās un čības pa pastu
Tagi:
Sergejs Lavrovs, Krievija, Eiropas Savienība

Galvenie temati