14:26 28 Februāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2121
  • RUB90.6697
Krievijā
Saņemt īso saiti
101

Amerikas Savienoto Valstu militārie spēki ziņoja par kopīgām militārajām mācībām ar Turcijas floti, kurā piedalījās divi eskadras mīnu kuģi un divas izlūkošanas lidmašīnas P-8A.

RĪGA, 12. februāris - Sputnik. Krievijas vēstniecība ASV aicināja amerikāņu partnerus izbeigt "ieroču žvadzināšanu" Melnajā jūrā, kā arī nemeklēt ieganstus, kas attaisnotu viņu atrašanos akvatorijā.

Iepriekš Amerikas Savienoto Valstu militārie spēki ziņoja par kopīgām militārajām mācībām ar Turcijas floti, kurā piedalījās divi eskadras mīnu kuģi un divas izlūkošanas lidmašīnas P-8A.

"Mēs aicinām amerikāņu militārpersonas izbeigt neprātīgu ieroču žvadzināšanu un ķerties pie savām darīšanām Amerikas Savienoto Valstu teritoriālajos ūdeņos. Mieram un drošībai Melnajā jūrā nav nepieciešama iejaukšanās no malas," teikts diplomātiskās misijas paziņojumā.

Tāpat vēstniecībā norāda, ka ASV meklē ienaidniekus Melnajā jūrā un ieganstus savas klātbūtnes paplašināšanai Melnajā jūrā, aizbildinoties ar "militārajām mācībām".

23. janvārī akvatorijā atradās amerikāņu eskadras mīnu kuģis "Donald Cook ", kurš pievienojās citam kuģim – "Porters".  Nesen abi eskadras kuģi pameta Melno jūru.

Pēc temata

Smadzeņu karsonis Krimas dēļ: NATO sapņo aizliegt Krievijas armiju
Daily Express: trešā pasaules kara risku radījis ASV eskadras kuģis
NATO iziet Melnajā jūrā. Vai alianse pabīdīs malā Krieviju Krimā
Amerikāņu eskadras kuģis "Donald Cook" nosacīti "likvidēts" Melnajā jūrā
Tagi:
Krievijas vēstniecība, Krievija, ASV

Galvenie temati