12:18 28 Novembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Krievijā
Saņemt īso saiti
35

Polijas specdienestu ministra-koordinatora preses sekretārs paziņoja, ka Maskava it kā "manipulē ar Polijas, NATO un rietumu tēlu" un cenšas sabojāt Varšavas reputāciju.

RĪGA, 16. novembris – Sputnik. Krievijas ĀM oficiālā pārstāve Marija Zaharova komentēja Polijas specdienestu ministra-koordinatora preses sekretāra Staņislava Žarina vārdus par "Krievijas draudiem", vēsta RIA Novosti.

Tostarp Žarins paziņoja, ka Maskava it kā "manipulē ar Polijas, NATO un rietumu tēlu" un cenšas sabojāt Varšavas reputāciju.

"Dievs pasarg, Staņislav. Tik daudz melu un dubļu, cik uz Krieviju izgāzuši Polija politiķi, pietiktu paradīzes dārzu mēslojumam. Otrā pasaules kara vēsture, prezidenta lidmašīnas katastrofa Smoļenskas apkaimē, krāsaino revolūciju bēdīgie iznākumi Eiropā, koronavīrusa perioda infodēmija – visā tajā un daudzās citās lietās, pēc virknes oficiālās Varšavas pārstāvju loģikas, ir jāvaino Krievija," uzrakstīja Zaharova Facebook.

Diplomāte aicināja Polijas vadību, ja tā patiešām raizējas par valsts imidžu, atrast un sodīt tos, kas zaimo Sarkanās armijas karavīru pieminekļus un kapavietas, kura atbrīvoja Eiropu no fašisma. Pēc Zaharovas sacītā, viņa ar daudz lielāku gandarījumu stāstīs par Varšavas panākumiem šajā lietā, nekā aicinās izpildīt pienākumus par memoriālu saglabāšanu.

Pēc temata

Polija un Ungārija iemācīs Eiropas Savienībai demokrātiju un sagraus to
Polija melo pati sev: vēsturnieks par aizvainojumu pret Krieviju un pārākumu pār Baltiju
"Baltkrievijas scenārijs" Polijai: bumeranga efekts
Signālraķetes un sadursmes ar policiju: tā aizritēja Neatkarības diena Polijā
Tagi:
Krievija, Polija

Galvenie temati