02:46 16 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.1970
  • RUB92.2336
Krievijā
Saņemt īso saiti
47

Džo Baidens aizmirsis apsolīt vēl tikai Kristus otro atnākšanu, uzskata Krievijas senators Aleksejs Puškovs.

RĪGA, 24. augusts – Sputnik. Krievijas Senāta loceklis Aleksejs Puškovs savā lapā Twitter komentēja ASV prezidenta kandidāta no Demokrātiskās partijas Džo Baidena priekšvēlēšanu solījumus – pēc politiķa domām, to īstenošana ir ļoti apšaubāma, vēsta RIA Novosti.

Iepriekš Džo Baidens savā runā Demokrātiskās partijas kongresā asi kritizēja prezidentu Donaldu Trampu un paziņoja, ka viņam esot pašam savs valsts attīstības plāns, kurā ir vieta arī cīņai ar koronavīrusu.

"Baidens apsolījis pēc ievēlēšanas tikt galā ar Covid-19, ar nabadzību, klimata pārmaiņām un rasismu. Aizmirsa tikai piebilst, ka nodrošinās otro atnākšanu," Puškovs konstatēja. Pēc viņa domām, tādi solījumi nav izpildāmi.

"Nabadzība nepazudīs, bet Covid-19 ir vienaldzīgi vēlēšanu rezultāti ASV, tāpat kā klimatam. Tukšas runas," secināja senators.

Piektdien Baidens oficiāli piekrita balotēties prezidenta postenim no ASV Demokrātiskās partijas. Politiķis apsolīja, ka viņa prezidentūras laikā ASV pārvarēšot "tumsas ēru".

Prezidenta vēlēšanas Savienotajās Valstīs notiks 3. novembrī. No Republikāņu partijas par prezidenta vietu cīnīsies pašreizējais valsts vadītājs Donalds Tramps.

Pēc temata

Eksperts prognozēja augošu sabiedrības šķelšanos ASV pēc prezidenta vēlēšanām
Vai Krievijai ir izdevīgas jukas Amerikā?
Trampa izredzes tikt pārvēlētam izgaist acu priekšā
ASV gatavojas valsts apvērsumam pēc vēlēšanām
Tagi:
Aleksejs Puškovs, prezidenta vēlēšanas, ASV

Galvenie temati