20:06 23 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.2066
  • RUB90.3287
Krievijā
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (816)
86

Medicīnas speciālists atgādināja ka Covid-19 ir raksturīgi daži simptomi, kuri gripas inficēšanās gadījumos parasti neparādās.

RĪGA, 27. jūlijs – Sputnik. Krievijas Galvaspilsētas veselības aprūpes departamenta galvenais ārštata speciālists primārās sanitāri medicīniskās palīdzības sniegšanas jautājumos pieaugušajiem iedzīvotājiem Andrejs Tjažeļņikovs radiostacijas "Govorit Moskva" ēterā atgādināja, kā atšķirt gripu no Covid-19, vēsta Sputnik Lietuva.

"Ja jūs redzat, ka jums ir straujš temperatūras kāpums līdz 40 grādiem, pie tam ir visi pārējie simptomi, kā vājums, sāpes kaulos – tā visticamāk ir gripa. Koronavīrusam raksturīgi simptomi ir ožas zudums, garšas sajūtu zudums," pastāstīja viņš.

Tāpat ārsts atzīmēja, ka koronavīrusa infekcija pagaidām nav līdz galam izpētīta, tādēļ tās gaita var būt absolūti dažāda, tai skaitā arī bez simptomiem.

Martā PVO pasludināja jaunās koronavīrusa infekcijas Covid-19 uzliesmojumu par pandēmiju. Pasaulē ir atklāti jau vairāk nekā 16 miljoni inficēšanās gadījumu, vairāk nekā 650 tūkstoši cilvēku ir miruši un aptuveni 10 miljoni ir izveseļojušies.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (816)

Pēc temata

No Honkongas aizbēgusī virusoloģe apsūdzēja Ķīnu patiesības par Covid-19 slēpšanā
Krievija nosūtīja uz kaimiņvalstīm vairāk nekā 400 tūkstošus Covid-19 testu
Spāņu mediķi atklājuši visagrīnāko Covid-19 simptomu
KF pastāstīja par brīvprātīgo pašsajūtu, kuri pieteicās izmēģināt vakcīnu pret Covid-19
Tagi:
koronavīruss

Galvenie temati