18:24 31 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1698
  • RUB92.4606
Krievijā
Saņemt īso saiti
21

Vairāk nekā 18 dienas turpināsies Krievijas Nemirstīgā pulka varoņu gājiens tiešsaistē. Tam var sekot vairākos interneta laukumos.

RĪGA, 10. maijs — Sputnik. Pieteikumu pieņemšana Krievijas Nemirstīgā pulka projektam "Nemirstīgais pulks tiešsaistē" ir beigusies. Organizatori saņēmuši 2 837 681 anketu. Pieprasītākie izrādījušies laukumi sociālajos tīklos "Odnoklassniki" un "VKontakte" – katrs no tiem atsūtījis vairāk nekā miljonu pieteikumu.

Vietnē "Nemirstīgais pulks tiešsaistē" aizpildīti vairāk nekā 580 tūkstoši anketu, un apmēram 200 tūkstoši atnākuši no Sberbank "Atmiņas bankas".

Projektā, kas apstākļu ietekmē tika radīts burtiski dažu nedēļu laikā, piedalās cilvēki no visas pasaules.

Pēc apstiprināšanas visas saņemtās ziņas par veterāniem nonāks tiešsaistes gājienā, kas, pēc organizatoru aprēķina, ilgs vairāk nekā 18 dienas – Krievijas nemirstīgā pulka vietnē polkrf.ru, Starptautiskā nemisrstīgā pulka vietnē polk.press un interneta kinoteātrī Okko.

Resursos paredzēta iespēja ieslēgt video vajadzīgajā brīdī un ieraudzīt savu veterānu. Par to, kad tieši viņš maršēs "Nemirstīgā pulka" ierindā tīmeklī, visiem projekta dalībnieki tiks informēti pa e-pastu.

9.maijā tiešsaistes gājiena translācija notika mediju ekrānos visās Krievijas pilsētās un Maskavas metro, virkne telekanālu parādīja to pilnībā vai īslaicīgas tiešraides formatā.

Pēc temata

Akcijas "Nemirstīgais pulks" popularitāte pieaug: saņemti vairāk nekā 600 tūkst. anketu
Miera svētki un drošības pasākumi: kā Rīga atzīmē Uzvaras dienu pandēmijas apstākļos
Gaisa parāde, klusuma brīdis un "Nemirstīgais pulks" uz balkoniem: Uzvaras diena Krievijā
Tagi:
Nemirstīgais pulks, Krievija

Galvenie temati