17:16 24 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1856
  • RUB90.6421
Krievijā
Saņemt īso saiti
19

Tikai nedēļas laikā dalībai interneta akcijā "Nemirstīgais pulks" iesniegti vairāk nekā 600 tūkstoši anketu. Piedalīties var visi – arī tie, kam nav saglabājušās veterānu fotogrāfijas.

RĪGA, 5. maijs — Sputnik. Akcija "Nemirstīgais pulks", kas šogad koronavīrusa infekcijas izplatības draudu dēļ notiks tiešsaistes formātā, kļūst aizvien populārāka, vēsta RIA Novosti.

Organizatori stāsta, ka no dalībnieku reģistrācijas sākuma brīža (pagājusi tikai nedēļa) anketas iesnieguši vairāk nekā 600 tūkstoši cilvēku. Ar katru dienu interesentu skaits pieaug.

Pieteikumus dalībai var iesniegt tīmekļa vietnēs 2020.polkrf.ruok.ru/app/immortal-regimentvk.com/polk_apphttps://sber9may.ru/.

Tagad par saviem Lielā Tēvijas kara veterāniem varēs pastāstīt pat ģimenes, kam nav saglabājušās varoņu fotogrāfijas. Anketa neprasa aizpildīt šo laukumu.

Nav jānorāda arī radniecība ar veterānu un viņa dzimšanas un nāves datumi – arī šie laukumi nav obligāti.

Akcijas dalībnieki var publicēt sociālajos tīklos fotogrāfiju un informāciju par veterāniem ar tēmturiem #Бессмертныйполк2020, #Бессмертныйполконлайн, #ДеньПобедыдома, #9маявсети, #9маЯпомню.

"Nemirstīgā pulka" virtuālais gājiens notiks 9. maijā.

Atgādināsim, ka Krievijas vēstniecība Latvijā iniciējusi akciju "Ar Uzvaru sirdīs!".

Diplomātiskā pārstāvniecība ierosina ierakstīt īsu video ar Georga lentīti un publicēt to ar tēmturi #с_Победой_в_сердцах. Pēc zibakcijas, 2020. gada maija beigās visas publikācijas tiks samontētas vienā ierakstā un publicētas vēstniecības kanālā YouTube.

Vēstniecība aicina ierakstīt un publicēt ierakstu ar tēmturi #с_Победой_в_сердцах, paliekot mājās, un nodot stafeti citiem interneta lietotājiem.

Pēc temata

Krievijas vēstniecība Latvijā aicina tautiešus uz "Nemirstīgo pulku"
Piemiņa par Uzvaru ir dzīva: rekordliels "Nemirstīgā pulka" dalībnieku skaits Rīgā
Margarita Dragile par uzbrukumiem "Nemirstīgajam pulkam" un formastērpa aizliegumu
Uzvaras diena Rīgā: 150 tūkstoši pie pieminekļa un 15 tūkstoši "Nemirstīgajā pulkā"
Tagi:
Nemirstīgais pulks

Galvenie temati