11:06 25 Maijs 2020
Tiešraide
  • USD1.0904
  • RUB77.9139
Krievijā
Saņemt īso saiti
41

Krievijas organizācija sadarbībai ar tautiešiem ārzemēs sagatavojusi pedagogiem meistarklases nodarbību organizēšanai tīmeklī un metodisko digitālo instrumentu izmantošanai.

RĪGA, 24. marts – Sputnik. 24.martā notiks Izglītības un digitālās transformācijas interneta konference platformā "Mobiļnaja škola" krievu skolu pedagogiem ārzemēs – Uzbekistānā, Kirgīzijā, Baltkrievijā un citās NVS valstīs, kā arī Baltijas valstīs, Latīņamerikā, Āfrikā, Āzijā un Eiropā, informēja projekta "Krievijas digitālā sadarbība" preses centrs, vēsta Sputnik Lietuva.

Konferences programmas ietvaros speciālisti pastāstīs par tiesisko jautājumu organizāciju un pārvaldi, specifiku saziņā ar vecākiem. Tāpat pedagogiem sagatavotas meistarklases tālmācības nodarbību organizēšanai, metodisko digitālo instrumentu un resursu izmantošanu mācību nodarbībām tīmekļa formātā.

"Mums jau ir pieredze mācībās caur internetu: pagājušajā gadā "Rossotrudņičestvo" laida klajā aptuveni 50 jaunus projektus, kas pieejami tīmeklī. Visus iespējams izmantot bez maksas – ieej resursā, reģistrējies un saņem uzdevumus. 2019.gadā pie mums vairāk nekā 100 tūkstoši krievu skolu audzēkļu un pasniedzeju ārvalstīs mācījās digitālajā vidē," pastāstīja "Rossotrudņičestvo" vadītāja Eleonora Mitrofanova.

Dalība interneta konferencē ir bez maksas. Šim nolūkam atliek tikai reģistrēties platformā "Mobiļnaja škola"

Pēc temata

Latvija pievelk valodas skrūves, Krievija maina Konstitūciju: Lindermans par krieviem
Atviegloti ārvalstu studentu uzturēšanās noteikumi Krievijas Federācijā
Putins: Krievija aizstāvēs krievu valodu un savu tautiešu krieviskumu
Prestižs diploms vai vienvirziena biļete: kāpēc Latvijas jaunieši dodas studēt uz Krieviju
Tagi:
krievu skolas, Krievija

Galvenie temati