18:07 03 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1848
  • RUB87.6900
Krievijā
Saņemt īso saiti
54

Turklāt iespaidīgo kredīta parāda summu Krievijas estrādes zvaigznei nāksies izmaksāt bēdīgi slavenajai ar savu skandalozo likvidāciju ABLV bankai.

RĪGA, 7. decembris – Sputnik. Krievijas estrādes zvaigznei Filipam Kirkorovam nāksies šķirties no vairāk nekā 651 tūkstoša eiro. Maskavas Taganskas tiesa nolēma, ka šāda summa, kā arī aptuveni 20 tūkstoši eiro procentos, skatuves māksliniekam ir jāizmaksā Latvijas ABLV bankai.

Šeit būtu vērts atgādināt, ka 2018. gadā, pēc skandāla, kurš radās saistībā ar iespējamo bankas ABLV dalību starptautiskās naudas atmazgāšanas shēmās, banka bija spiesta apturēt darbību un uzsākt pašlikvidācijas procedūru.

Saskaņā ar Maskavas pilsētas kopējās jurisdikcijas tiesu oficiālajā mājaslapā norādīto informāciju, lēmums ABLV lietā pret Kirkorovu tika paziņots 5. decembrī. Lieta tiek skatīta kategorijā "prasības par aizdevuma, kredītlīguma summu piedziņu".

Sadaļā prasītājs norādīta ABLV BANK AS, sadaļa atbildētājs – Kirkorovs F.B. un SIA "Filipp Kirkorov Production". Esošais lietas stāvoklis "daļēji apmierināta".

Neraugoties uz to, ka Kirkorovam nāksies šķirties no apaļas summas – vairāk nekā pusmiljona eiro, viņa advokāts Aleksandrs Dobrovinskis neslēpj savu prieku. Lieta tāda, ka sākumā banka cerēja piedzīt no slavenā Krievijas skatuves mākslinieka aptuveni 4 miljonus.

Tādēļ Dobrovinskis nosauca šo uzvaru tiesā par viņa un Filipa "pilnu, neapstrīdamu un satriecošu" uzvaru.

Atgādināsim, ka ABLV Bank prasība pret Kirkorovu tika piereģistrēta 2019. gada septembrī. Toreiz parādījās arī informācija, ka Krievijas Federālais nodokļu dienests nobloķēja dziedātāja Fiļipa Kirkorova kontus Sberbank un SDM-Bank bankā.

Augustā medijos parādījās paziņojumi par Kirkorova iekļaušanu Federālā tiesu izpildītāju dienesta datubāzē par trīs sodu nesamaksāšanu 2000 rubļu apmērā.

Tiesa, Kirkorova ģenerālais direktors Genādijs Ribaks toreiz visas šīs ziņas nosauca par "kārtējo murgu"

Pēc temata

ABLV likvidatori pieprasa 650 tūkstošus eiro no Filipa Kirkorova
ABLV apsūdz ASV Finanšu ministriju apmelošanā un lūdz policijas iejaukšanos
Divdesmit piecas valstis meklēs ABLV bankas vainas pierādījumus
Atklāta kreditoru prasību summa pret ABLV Bank

Galvenie temati