13:02 07 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1843
  • RUB86.9321
Krievijā
Saņemt īso saiti
37

Reitings sastādīts pamatojoties uz ārzemju lietotāju skaitu, kuri lejupielādējuši Krievijas reģionu kartes Maps.me vietnē.

RĪGA, 29. jūnijs – Sputnik. Maskava, Sanktpēterburga un Krasnodaras novads atzīts par populārāko reģionu ārzemnieku vidū, paziņoja kartogrāfiskā servisa Maps.me analītiķi.

Reitings sastādīts pamatojoties uz ārzemju lietotāju skaitu, kuri lejupielādējuši Krievijas reģionu kartes Maps.me vietnē no 1. marta līdz 31. maijam. Pētījums ir RIA Novosti rīcībā.

Tāpat līderu vidū ir Adigejas Republika un Rostovas apgabals.

Pavasara reitinga sestajā un septītajā vietā ierindojās Sverdlovskas apgabals un Tatarstāna. Nedaudz populārāks kļuvis Smoļenskas apgabals: reģions pacēlies no devītās vietas uz astoto. Desmitnieku noslēdz Voroņežas apgabals un Baškortostāna.

"Čeļabinskas apgabals izkritis no ārvalstu tūristiem pievilcīgāko reģionu desmitnieka. Kopā ar to saraksta otrajā pusē izrādījās reitinga jauniņie Stavropoles novads, Tulas un Pleskavas apgabals, kā arī Kaļiņingradas, Vladimiras, Samāras, Tveras, Ņižņijnovgorodas un Novosibirskas apgabals," teikts pētījumā.

Tai pašā laikā ārzemnieki zaudējuši interesi par diviem Sibīrijas reģioniem – Irkutskas apgabalu un Krasnojarskas novadu, kā arī par Hantimansijskas autonomo apgabalu.

Pēc temata

Kaļiņingradas apgabals ievieš bezmaksas elektroniskās vīzas
Krimā nosaukuši ārzemnieku skaitu, kuri apmeklējuši pussalu kopš gada sākuma
Plānots dāvāt Latvijas iedzīvotājiem bezvīzu režīmu Pleskavas apgabalā uz 72 stundām
Somu mediji iesaka tūristiem nomainīt Tallinu pret Viborgu
Populārs amerikāņu izdevums ieteicis atpūsties Krimā

Galvenie temati