05:24 28 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2114
  • RUB91.7258
Krievijā
Saņemt īso saiti
109

Starptautiskās informācijas aģentūras "Rossija segodņa" un RT galvenā redaktore Margarita Simonjana tika nogādāta slimnīcā pēc Ļubovas Soboļas uzbāšanās "Eho Moskvi" redakcijā; pilinātājs noņemts, taču nepieciešama pastāvīga novērošana.

RĪGA, 7. jūnijs – Sputnik. Starptautiskās informācijas aģentūras "Rossija segodņa" un RT galvenā redaktore Margarita Simonjana nonāca slimnīcā 6. jūnija vakarā pēc incidenta ar Maskavas pilsētas domes kandidāti Ļubovu Soboļu radiostacijas "Eho Moskvi" redakcijā, paziņoja kanāls RT.

Simonjana savā Telegram iepriekš pastāstīja, kad viņa ieradās uz radiostacijas ēteru, Soboļa sagaidīja viņu pie ēkas ieejas ar ieslēgtu kameru un sāka uzdot jautājumus par Maskavas mēru Sergeju Sobjaņinu.

Simonjana atteicās sniegt komentāru, norādot, ka intervija ir jāpiesaka preses dienestā. Margarita Simonjana palūdza radiostacijas darbiniekus izolēt viņu, jo viņai ir jāizvairās no uztraukumiem. Ļubova Soboļa turpināja sekot Simonjanai līdz radiostacijas galvenā redaktora Alekseja Venediktova kabinetam, kur viņa beidzot varēja rast patvērumu.

"Mocīt grūtnieces radiostacijas koridoros nav labākā priekšvēlēšanu kampaņas rosināšanas metode. Un arī karmai kaitē," komentēja šo situāciju Simonjana.

Septītā jūnija rītā Margaritai Simonjanai noņēma pilinātāju, taču viņai joprojām ir nepieciešama pastāvīga novērošana, jo viņa ir 18. grūtniecības nedēļā, pastāstīja Aleksejs Venediktovs Telegram.

Viņš atvainojās par radiostacijā notikušo un novēlēja pēc iespējas ātrāku atveseļošanos.

Pēc temata

Londona spēlē aizvien netīrāk – Zaharova atbildēja uz BBC mītisko sūdzību
EDSO reaģēja uz Sputnik Lietuva galvenā redaktora aizturēšanu Viļņā
Simonjana nosauca Asanža arestu par pasaules liekulības uzvaru
Izjūtiet starpību: Simonjana pastāstīja par BBC nekorekto virsrakstu

Galvenie temati