20:58 25 Februāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2225
  • RUB90.3519
Krievijā
Saņemt īso saiti
24

Uz iespējamo telekanāla licences atsaukšanu Lielbritānijā Krievija varētu atbildēt līdzīgi un aizliegt visiem britu medijiem strādāt Krievijā.

RĪGA, 15. marts – Sputnik. RT galvenā redaktore Margarita Simoņana cer, ka britu mediju regulators Ofcom neatņems telekanāla licenci, vēsta RIA Novosti

"Viņi to neizdarīja. Ceru, Dievs dod, arī neizdarīs. Kā man liekas, viena vienīga iemesla dēļ. Liels paldies (oficiālajai ĀM pārstāvei – red. piez.) Marijai Zaharovai… kura paziņoja, ka ja RT izdzīs no Lielbritānijas, visus britu medijus izdzīs no Krievijas," — pateica Simoņana telekanāla "Rossija 1" ēterā.

Tāpat galvenā redaktore uzsvēra, ka mediju regulators visu laiku uzmanīgi seko līdzi telekanāla darbam. "Un pret mums Ofcom ir mazāk pretenziju, nekā pret jebkuriem britu medijiem, jo mēs cenšamies uzvesties apdomīgi, ļoti uzmanīgi, ļoti piesardzīgi, zinot, ka mēs esam zem palielināmā stikla, zinot, ka daudzi jau ilgu laiku sapņo atņemt mums licenci," — atzīmēja viņa.

Vēstule no Ofcom

Otrdien Ofcom paziņoja, ka nosūtīja telekanāla RT licences turētājam, autonomais nevalstiskai organizācijai "TV-Novosti" vēstuli par iespējamām sankcijām sakarā ar "Skripaļa lietu". RT galvenā redaktore Margarita Simoņana pauda viedokli, ka uz iespējamo telekanāla licences atsaukšanu Lielbritānijā Krievija varētu atbildēt līdzīgi.

ĀM oficiālā pārstāve Marija Zaharova vēlāk paziņoja, ka neviens britu medijs nestrādās Krievijā, "ja viņi slēgs RT". Savukārt "Roskomnadzor" brīdināja par tulitējiem atbildes pasākumiem attiecībā pret britu medijiem licences atņemšanas gadījumā Lielbritānijā.

Pēc temata

Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju par uzbrukumu Sergejam Skripaļam
Le Monde: eksperti apšauba Krievijas sakarus ar Skripaļa saindēšanu
Latvija nosodīja Sergeja Skripaļa noindēšanu un atbalstīja Lielbritāniju
Nervu paralītiskais efekts, jeb Kam izdevīga Skripaļa nāve

Galvenie temati