14:13 24 Februāris 2020
Tiešraide
  • USD1.0801
  • RUB69.5480
Krievijā
Saņemt īso saiti
55

Televīzijas raidījumu vadītāja Ksenija Sobčaka tika oficiāli izvirzīta kā kandidāte Krievijas Federācijas prezidenta amatam un prezentēja priekšvēlēšanu programmu "123 grūti soļi".

RĪGA, 24. decembrī – Sputnik. Sestdien, 23. decembrī, otrās liberālās partijas "Pilsoņu iniciatīva" priekšvēlēšanu sanāksmes laikā televīzijas raidījumu vadītāja Ksenija Sobčaka tika izvirzīta par kandidāti Krievijas prezidenta amatam, vēsta RIA Novosti.

Ksenija Sobčaka Vladimira Putina preses-konferencē
© Sputnik / Алексей Дружинин

Sobčakas kandidatūru atbalstīja 96 partijas locekļu balsis, 7 cilvēki atturējās, savukārt trīs balsoja pret. Sobčakas priekšvēlēšanu programma saucas "123 grūti soļi".

Uzstājoties sanāksmē, jaunā prezidenta kandidāte pastāstīja, ka svarīgākās Krievijas problēmas šajā posmā ir varas nemainīšanās un tās virzītā korupcija un kā rezultātā negodīga sabiedrības labuma pārdalīšana, tehniskā un sociālā progresa bremzēšana, kā arī starptautiska izolācija un ekonomiskā krīze.

Sobčakas priekšvēlēšanu programmā kopumā ir 123 punkti iekšpolitikā, ārpolitikā un sociālajā politikā, kā arī ekonomikā.

Iepriekš tika ziņots, ka nākamgad prezidenta vēlēšanās Latvijā dzīvojošos Krievijas pilsoņus aicina balsot par Kseniju Sobčaku.

Pēc temata

Ksenija Sobčaka balotēsies Krievijas prezidenta postenim
Kseniju Sobčaku izsvilpa Sanktpēterburgā

Galvenie temati