21:20 22 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
Krievijā
Saņemt īso saiti
53

Vairāk nekā 4,5 tonnas Latvijas ražotāja saldējuma tika nogādātās caur Pleskavas apgabala Ubiļinkas kontrolpunktu.

RĪGA, 22. jūnijs — Sputnik. Vienā no Pleskavas apgabala pagaidu glabāšanas noliktavām tika aizturēta Latvijas ražotāja saldējuma partija, trešdien informēja Tveras un Pleskavas apgabalu Krievijas Federālā veterinārā un fitosanitārā uzraudzības dienesta Rosseļhoznadzor pārvaldes preses dienests.

Kopumā caur Pleskavas apgabala Ubiļinkas kontrolpunkta tika nogādātas vairāk nekā 4,5 tonnas preču — 2688 vienību.

Prece bija nodrošināta ar Latvijas veterināro sertifikātu no ES uz Krievijas Federāciju eksportētam pienam un piena produktiem, kas datēts ar 16. jūniju.

Aizlieguma iemesls bija tas, ka Lietuvas uzņēmums, kas minēts veterināras pases pielikumā kā izejvielu eksportētājs, nebija norādīts iegādāto preču ražošanas, pārstrādes un (vai) glabāšanas organizāciju un personu reģistrā.

20. jūnijā preces ievešana tika noregulēta saskaņā ar Baltkrievijas Republikas Lauksaimniecības un pārtikas ministrijas Uzraudzības departamenta reģistru, izvietotu oficiālajā mājaslapā. Resorā saraksta trūkumu oficiālajā mājaslapā paskaidroja ar tehniskiem iemesliem.

Pēc temata

Atviegloti Krievijas un Latvijas iedzīvotāju pierobežas braucieni
Latvietis mēģināja no Krievijas izvest cigaretes auzu pārslu un veļas pulvera iepakojumos
Latvija vēlas atjaunot zivju produkcijas un cementa eksportu uz Krieviju

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  8
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  42