23:34 03 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1726
  • RUB86.6018
Krievijā
Saņemt īso saiti
Sputnik demokrātijas žņaugos (63)
49

Kremlis nepiekrīt Francijas prezidenta Emanuela Makrona izteikumiem par Krievijas mediju, piemēram, Sputnik un RT darbību, pavēstīja Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

RĪGA, 30. maijs — Sputnik. Preses konferencē pēc Emanuela Makrona tikšanās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu Francijas valsts vadītājs, jautāts par to, kāpēc RT un Sputnik netika dota atļauja apmeklēt viņa priekšvēlēšanu štābu, paskaidroja, ka minētie mediji esot "izplatījuši nepatiesu informāciju", vēsta Sputnik Igaunija, atsaucoties uz RIA Novosti.

Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs informēja, ka Kremlis šim vērtējumam nepiekrīt.

Savukārt Sputnik un RT galvenā redaktore paziņoja, ka "sekojot Makrona loģikai, no Krievijas jāizraida visi meinstrīma mediji". "Lēta vodeviļa par RT un Sputnik Francijas prezidenta izpildījumā," — viņa rakstīja savā lapā Twitter.

​Iepriekš Sputnik Igaunija vēstīja, ka maija sākumā toreizējā prezidenta kandidāta Emanuela Makrona štābs apsūdzēja Sputnik un RT par to, ka tie it kā esot publicējuši subjektīvu un nepatiesu informāciju par viņa ārzonas kontiem. Savukārt Sputnik šīs apsūdzības noraidīja un informēja par ieceri konsultēties ar juristiem jautājumā par apmelošanu.

Temats:
Sputnik demokrātijas žņaugos (63)

Pēc temata

Franču apslāpētājs eiropeisko vērtību sardzē
Reuters nav sniegusi informāciju, vai tā grasās informēt par RT pozīciju pēc atklātās vēstules
Sputnik atbildēja uz Makrona štāba apvainojumiem
Margarita Simoņana: Latvijas fantoma sāpes ir jāpēta vēsturniekiem un politologiem

Galvenie temati