07:43 27 Marts 2017
Rīga+ 4°C
Tiešraide
Naudaszīmes

Welt: ekonomika Krievijā ir stabilāka nekā "haotiskajā eirozonā"

© Sputnik / Рамиль Ситдиков
Krievijā
Saņemt īso saiti
68

Vācijas avīzes komentētājs norāda, ka situācija starptautiskajos finanšu tirgos veidojas par labu Maskavai.

RĪGA, 18. marts — Sputnik. Politiskā turbulence Eiropā biedē lielos investorus, un tie biežāk pievērš uzmanību "miera ostai" Krievijas ekonomikā, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz raksta vācu avīzes Die Welt komentētāja Holgera Cšepica teikto.

Vācijas avīzes komentētājs norāda, ka situācija starptautiskajos finanšu tirgos veidojas par labu Maskavai. Piemēram, no kredītrisku apdrošināšanas rādītāju viedokļa Krievija apsteidz daudzas eirozonas valstis.

"Profesionāli finansisti uzskata, ka defolta risks Itālijā ir daudz lielāks nekā Krievijā," – uzsver raksta autors. Pie tam eksperts atgādina, ka Itālijas ekonomika patlaban ieņem trešo vietu Eiropas Savienībā.

Cšepics uzskata, ka Krievijas "valdonīgā" atgriešanās starptautiskajos tirgos ir ļoti nozīmīga valsts nākotnei. "No vēstures zinām, ka finansēm ir svarīgākā loma valstu uzplaukumā un kritumā," – atgādina Die Welt komentētājs.

Pēc temata

Ekonomisti novērtējuši Eiropas valstu zaudējumus, ko nes pret Krieviju vērstās sankcijas
Vējonis uzsvēra, ka Latvijai nav savas ekonomikas
Latvijas ekonomika neuzlabosies, ja sēdēsim rokas klēpī salikuši, uzskata Rimšēvičs
Prognozēta strauja digitālās ekonomikas izaugsme

Galvenie temati

 • Gājiens Minskā Gribas dienas laikā

  Eiropas Savienība norāda, ka Baltkrievijas varasiestāžu rīcība attiecībā uz viedokļu izteiksmes brīvības apspiešanu neatbilst Minskas pasludinātajai valsts demokratizācijas politikai.

  25
 • Aizliegts iebraukt

  Kārtējā ASV sankciju sarakstā iekļauti astoņi Krievijas uzņēmumi. Krievijas ĀM pauda neizpratni par jaunajām sankcijām, savukārt sankciju sarakstā iekļauto kompāniju pārstāvji paziņoja, ka ierobežojumi dāvās papildu stimulu jaunu tirgu meklējumiem.

  18
 • Ķīpsala, Rīgas Tehniskās universitātes ēku komplekss

  Mazā saliņa zem Vanšu tilta, kas reiz deva vien patvērumu zvejniekiem, tagad ir apaugusi ar dambjiem un dažu gadu desmitu laikā pamanījusies sapulcēt virkni svarīgu pilsētas objektu. Pie tam salai ir kāda īpatnība, kas ļauj tai izcelties starp citiem Rīgas rajoniem.

  7