12:30 21 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.2051
  • RUB92.2786
Krievijā
Saņemt īso saiti
83

Lielbritānijas ārlietu ministrs Boriss Džonsons intervijā avīzei The Sun norādīja, ka Krievija varētu kļūt par atstumto Sīrijas dēļ, un spēcīgākais ierocis, ko pret to varētu lietot Rietumi, ir kauns.

RĪGA, 2. oktobris – Sputnik. Krievijas Ārlietu ministrijas oficiālā pārstāve Marija Zaharova ar joku atbildēja uz Lielbritānijas ārlietu ministra Borisa Džonsona izteikumiem, vēsta RIA Novosti.

Iepriekš Lielbritānijas ārlietu ministrs Boriss Džonsons intervijā avīzei The Sun norādīja, ka Krievija varētu kļūt par atstumto Sīrijas dēļ, un spēcīgākais ierocis, ko pret to varētu lietot Rietumi, ir kauns.

"Nežēlīgais Boriss Džonsons. Viņš ir visus nolicis uz lāpstiņām no paša rīta," – rakstīja Zaharova savā lapā Facebook un iztēlojās, kā pēc šāda paziņojuma varētu izklausīties Krievijas aizsardzības ministra Sergeja Šoigu un ārlietu ministra Sergeja Lavrova dialogs.

"— Sergej Viktorovič (Lavrovs — red.), nelaime. Britiem pret mums parādījies jauns ierocis – kauns. Skolkovā vēl nekas tāds nav izdomāts.

— Sergej Kužugetovič (Šoigu – red.), pamēģiniet dot karavīriem kokteili no formoterola, triamcinolona, prednizola un prednizolona. Komplekss līdzeklis, palīdz tikt vaļā no kauna un audzēt muskuļus. Izmēģināts ar amerikāņu tenisistēm," – rakstīja Zaharova.

Atgādināsim, ka agrāk hakeru uzbrukumā Pasaules Antidopinga aģentūrai (WADA) kļuva zināms, ka amerikāņu tenisistes māsas Serēna un Venusa Viljamsas, kā arī citi panākumiem bagāti rietumvalstu sportisti terapeitiskiem mērķiem un ar WADA piekrišanu lietojuši aizliegtus preparātus.

Pēc temata

Zaharova aicina Samantu Pauersu apmeklēt Sīriju
Zaharova atbildēja Varšavai uz vārdiem par Krievijas saistību ar Voliņas slaktiņu
Marija Zaharova: Pēc Brexit sekos Whoexit
Zaharova komentē Makfola aicinājumu "iegrožot Krieviju"

Galvenie temati