15:32 12 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1783
  • RUB85.6858
Krievijā
Saņemt īso saiti
56

Ukrainas bruņotie spēki atklājuši mīnmetēju, granātmetēju, balsta prettanku granātmetēju un strēlnieku ieroču uguni pa preses pārstāvjiem.

RĪGA, 16. maijs — Sputnik. Televīzijas kanāla "Rossija" darbinieki vakar nokļuvuši mīnmetēju ugunī uz ceļa, kas no Doņeckas ved uz Gorlovku. Pateicoties zemessardzes darbībām, preses pārstāvji apšaudē nav cietuši.

VGTRK korespondents Staņislavs Nazarovs apstiprināja informāciju par apšaudi no Ukrainas bruņoto spēku struktūru puses Jasinovatskas blokposteņa rajonā, kurā nokļuvusi Televīzijas kanāla "Rossija" uzņemšanas grupa. Pašpasludinātās Doņeckas Tautas Republikas (DTR) Aizsardzības ministrijas pārstāvis informēja, ka incidenta rezultātā žurnālisti nav cietuši.

"Uz bīstamāko vietu Donbasā – apdzīvotās vietas Jasinovataja rajonu uzņemšanas grupa devās kājām. Žurnālistus pavadīja DTR īpašo uzdevumu vienības karavīri," – pastāstīja Nazarovs, kur teikto citē mediju holdinga VGTRK grupā strādājošais portāls "Vesti.ru".

Korespondents pastāstīja, ka Ukrainas bruņoto spēku karavīri atklājuši uguni no mīnmetējiem, kuru kalibrs – vismaz 82 milimetri, balsta prettanku granātmetējiem un strēlnieku ieročiem. Apšaude tika veikta no Avdejevkas nocietinātā rajona.

Portāls "Vesti.ru" atzīmēja, ka žurnālisti apšaudē nav cietuši, pateicoties zemessargu darbībām – viņi aizseguši žurnālistus un izveduši no bīstamās zonas. Pašlaik telekompānijas darbinieki atrodas drošībā.

Donbasā žurnālisti ne vienu reizi vien ir apšaudīti no Ukrainas armijas puses. Kopš militārās operācijas sākuma Ukrainas austrumos bojā gājuši četri Krievijas plašsaziņas līdzekļu darbinieki: "Vesti" korespondents Igors Korņeļuks un videoinženieris Antons Vološins, aģentūras "Rossija segodņa" fotokorespondents Andrejs Steņins un Pirmā kanāla operators Anatolijs Kļans.

© Ruptly .

 

Pēc temata

Ukrainas parlaments pārdēvē apdzīvotās vietas Donbasā
Policija aizturējusi karadarbības Donbasā dalībnieku no Latvijas

Galvenie temati