02:06 16 Maijs 2021
Tiešraide
  • RUB89.4671
  • USD1.2123
  • RUB89.6216
Latvijā
Saņemt īso saiti
32

Krišjāņa Kariņa valdības pienākums ir izciest pandēmiju līdz galam, tā nedrīkst atkāpties, uzskata Māris Kučinskis.

RĪGA, 3. maijs — Sputnik. Pandēmijas laikā Latvijas valdība pieņēmusi tik daudz pretrunīgu lēmumu, ka pazaudējusi jebkādu uzticību, konstatēja bijušais premjerministrs, Saeimas deputāts Māris Kučinskis (Zaļo un zemnieku savienība) telekanālā "Rīga TV24".

Politiķis konstatēja, ka visbiežāk, domājot par valdību, prātā nāk tikai vārds "haoss" – tāda bijusi visa lēmumu pieņemšanas sistēma. Ja arī pārsvarā lēmumi bija pareizi, pat ir redzami rezultāti, tomēr nevienu nepameta iespaids par haosu un savstarpējo attiecību skaidrošanu. Pēc Kučinska domām, tieši tāpēc  daudzi jau atmetuši ar roku – sak, tas ir bezcerīgi.

Tomēr, politiķis uzsvēra, patlaban nepavisam nav īstais laiks valdības demisijai.

Viņiem vajadzēs iziet visu pandēmiju līdz galam, uzskata Kučinskis, - viņš nevēlas kā Zatlers novēlēt visiem atkāpties no posteņiem – viņiem ir jāpabeidz tas, ko paši iesākuši.

Iepriekš valsts bijušais prezidents Valdis Zatlers paziņoja, ka šī valdība var droši atkāpties.

Iepriekš Saeimas deputāts no ZZS Viktors Valainis, Kučinska partijas biedrs, atklātā vēstulē prezidentam Egilam Levitam aicināja atlaist valdību. Arī ZZS līderis Edgars Tavars uzskata, ka premjerministram Krišjānim Kariņam vajadzētu demisionēt.

Aprīļa vidū Saeimas opozīcijā strādājošie deputāti, arī ZZS pārstāvji, savāca parakstus un sarīkoja balsojumu par neuzticības izteikšanu Kariņam. Kā jau bija sagaidāms, neuzticības votums cieta sakāvi.

Pēc temata

Kravas un nauda no KF nepadarīs Latviju bagātu: Kariņš pasludina spriedumu
Pēc pusgada būs skaidrs, kas notiks ar kravu tranzītu Latvijā
Sociologs: Pavļuts ir izcils manipulators
Latvijas "Iedzīvotāju apkarošanas birojs" - labākais Eiropas Savienībā!
Tagi:
Kučinskis, Krišjānis Kariņš, valdība, Latvija

Galvenie temati