14:52 17 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.1986
  • RUB90.8921
Latvijā
Saņemt īso saiti
241

Lidmašīna, kas lidoja no Rīgas uz Tenerifi, stundu pēc pacelšanās atgriezās lidostā; sociālo tīklu lietotāji izsaka minējumus par incidenta iemesliem.

RĪGA, 21. marts — Sputnik. Piektdien, 19. martā, lidmašīna, kas lidoja no Rīgas uz Tenerifi, netika līdz galamērķim, liecina flightradar24 dati. Drīz pēc izlidošanas gaisa kuģis atgriezās lidostā "Rīga".

Facebook grupā "Dzīve Kanāriju salās" tiek izvirzītas vairākas notikušā versijas. Piemēram, viena sociālā tīkla lietotāja apgalvoja, ka par lidmašīnas atgriešanās cēloni kļuva dzinēja bojājums. Vēl viena lietotāja, kas spriežot pēc visa, ir tūrisma operatora pārstāve, atzīmēja: "Mani tūristi ir redzējuši, ka uz nestuvēm tika iznests pilots..."

Tenerife
© Sputnik / Артур Александров

Galu galā nākamais lidojums uz Tenerifi tika pārcelts uz vakaru. Saskaņā ar Bb.lv datiem, tūrisma operators Novatours izskaidroja incidenta iemeslu ar tehnisko bojājumu.

Atgādinām, ka martā Latvija atsāka ceļojumus uz Tenerifi. Tūrisma operators Novatours acumirklī izpārdeva biļetes čartera lidojumam līdz šai Kanāriju salai.

Turklāt Novatours uzsver, ka rūpīgi analizējuši visus riskus un pārrunājuši situāciju ar dalībvalstu kompetentajām institūcijām, pirms pieņemt lēmumu par lidojumu atjaunošanu uz Kanāriju salām, jo viņu prioritāte ir klientu drošība.

Pēc temata

"Valdība stāsta muļķības": kāpēc Latvijai nav izredžu uz ekonomikas augšupeju
"Bardaks": tūrisma operatori nesaprot aizliegumu airBaltic lidojumiem
Satiksmes ministrija ierosina atcelt aizliegumu lidojumiem uz trešajām valstīm
Lido nezināmā virzienā: aviokompānija Austrālijā pārdod "noslēpumainos reisus"
Tagi:
lidmašīna, lidosta Rīga, Rīga

Galvenie temati