14:59 17 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.1986
  • RUB90.8921
Latvijā
Saņemt īso saiti
425

Latvijas veselības ministra Daniela Pavļuta vārdi par nepatieso informāciju, kas ar drukātu materiālu palīdzību tiek izplatīta valstī par vakcināciju, krituši dzirdīgajās Valsts drošības dienesta ausīs.

RĪGA, 19. marts — Sputnik. Latvijas veselības ministrs Daniels Pavļuts iepriekš pauda sašutumu par to, kā Covid-19 profilaksei paredzētās vakcinācijas pretinieki aktīvi izplata savus drukas materiālus. Cita starpā tie parādās arī pastkastītēs.

Pavļuts uzskata, ka dezinformācijai pretī jānostāda vakcinācijai veltīta avīze, kuras izdošana izmaksās 100 tūkstošus eiro. Toties to saņemšot apmēram 850 tūkstoši mājsaimniecību visā valstī.

Vienlaikus ar "koviddisidentu" skrejlkapiņām nodarbosies Valsts drošības dienests – viņi izanalizēs ministra sniegto informāciju.

Atzīmēsim, ka Veselības ministrijas nodomu laist klajā vakcinācijas avīzi asi kritizēja bijusī veselības ministre, doktore Ingrīda Circene. Pēc viņas domām, būtu saprātīgāk avīzei paredzēto naudu izmaksāt medicīnas māsām, kas strādā pie ģimenes ārstiem – viņas varētu apzvanīt pacientus un uzaicināt uz vakcināciju.

 

Pēc temata

Atnācis uz veikalu maskā un dabūjis sodu: kā rīdzinieks palika bez 20 eiro

Galvenie temati