12:35 18 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.1986
  • RUB90.8921
Latvijā
Saņemt īso saiti
42

Skaistumkopšanas salonam, pret kuru agrāk bija uzsākts likvidācijas process, tagad ir jaunais saimnieks; Iļja Gerčikovs jau paspējis nomainīt salonam nosaukumu un juridisko adresi.

RĪGA, 9. marts — Sputnik. Bijušais kosmētikas ražošanas uzņēmuma "Dzintars" īpašnieks Iļja Gerčikovs iegādājies skaistumkopšanas salonu "Salons Flamingo", raksta Press.lv, atsaucoties uz Lursoft datiem. Taču veco nosaukumu viņš izvēlējās nomainīt, tagad reģistrētais salona nosaukum ir "Real Dream".

Tiek ziņots, ka "Real Dream" juridiskā adrese ir pārcelta no Madonas uz Baznīcas ielu 7-14 Rīgā, kurā tāpat ir reģistrēta cita Gerčikova kompānija SIA "Dzintars Beauty".

No 2011. gada skaistumkopšanas salona "Salons Flamingo" gada apgrozījums nepārsniedza 10 000 eiro, bet 2019. gadā salons sāka ciest zaudējumus.

Atgādinām, ka tiesa atzina AS "Dzintars" par maksātnespējīgu 2019. gada 12. novembrī. Uzņēmums pārtrauca ražošanu, pakāpeniski tika likvidēti tā firmas veikali. 2020. gada augustā "Dzintars" aktīvus par 5,5 miljoniem eiro iegādājās "Skinest Group" piederošā SIA "Ritrem". Pēc darījuma noslēgšanas "Skinest Group" īpašnieks Oļegs Osinovskis apsolīja, ka atjaunos ražošanu oktobrī un jau novembrī jaunā produkcija parādīsies veikalu plauktos. Solījumi netika realizēti. Laiks parādīs, vai šoreiz izdosies īstenot iecerēto.

Gerčikovs toreiz nosauca "Dzintars" jauno īpašnieku plānus par fikciju, jo, pēc viņa vārdiem, visas tirdzniecības zīmes pieder viņam.

"Esmu 87 izstrādājumu autors, un tas nozīmē autortiesības. Viņi ved sabiedrību maldināšanā," paziņoja tolaik Iļja Gerčikovs.

Pēc temata

"Dzintara" administrators tiesā cenšas atņemt Gerčikovam preču zīmes
Tapis zināms, kas nopirka maksātnespējīgā kosmētikas ražotāja "Dzintars" aktīvus
Fabrikā "Dzintars" plānots atsākt kosmētikas ražošanu
Receptes ir pie manis: bijušais "Dzintara" īpašnieks prognozē jaunā īpašnieka izgāšanos

Galvenie temati