08:53 16 Maijs 2021
Tiešraide
  • RUB89.4671
  • USD1.2123
  • RUB89.6216
Latvijā
Saņemt īso saiti
98

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits pastāstīja, ka kases mazāk nozīmīgajās dzelzceļa stacijās kļūst liekas, iegādāties elektronisko biļeti ir lētak un ērtāk.

RĪGA, 3. janvāris - Sputnik. Satiksmes ministrs Tālis Linkaits radio Baltkom ēterā pastāstīja, ka tuvākajā laikā dzelzceļa stacijās, vismaz mazāk nozīmīgajās, varētu pazust biļešu kases, raksta Press.lv.

Politiķis uzsvēra, ka nenozīmīgajās stacijās biļetes būs jāiegādājas elektroniski, pie tam tā būs lētāk.

"Tāda tendence ir, un mēs apzināti pievēršamies tieši elektroniskajām biļetēm. Domāju, nākotnē kases saglabāsies galvenajās stacijās, bet visos pārējos pieturas punktos mēs atbalstīsim elektroniskās biļetes. Tās tagad ir arī lētākas nekā biļetes parstajās kasēs," atzīmēja ministrs.

No 2020. gada augusta visām tīmeklī pirktajām biļetēm tiek piešķirta 5% atlaide.

Iepriekš par zaudējumiem koronavīrusa pandēmijas laikā pastāstīja arī "Rīgas satiksme". Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa konstatēja, ka gan pirmās ārkārtējās situācijas režīma laikā, gan tagad cenšas pildīs visus drošības pasākumus gan pasažieriem, gan transporta vadītājiem. Viņa atzīmēja, ka reisu skaits nav samazināts, pasažieru distancēšanās iespējama, pateicoties garajam transportam.

Viņa atgādināja, ka brīvdienās un svētku dienās biļetes joprojām pieejamas Rīgas satiksmes speciālajos punktos, biļešu automātos, pie vadītāja un klientu apkalpošanas centros pēc iepriekšēja pieraksta.

Pēc temata

"Latvijas Dzelzceļš" pārdod stacijas ēku par 7000 eiro un ūdenstorni – par 1100
Tagad vagoni: "LDz Cargo" izsludina izsoli
"Latvijas Dzelzceļš" pārdod jau otro staciju
"Latvijas Dzelzceļš" izpārdod lokomotīves
Tagi:
Tālis Linkaits, dzelzceļš

Galvenie temati