06:06 27 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2143
  • RUB91.2538
Latvijā
Saņemt īso saiti
63

Par "kovid-ierobežojumu" kārtējo upuri kļuvusi tūristu un Latvijas iedzīvotāju vidū populārā vieta Vecrīgā.

RĪGA, 9. decembris — Sputnik. Uzņēmuma "XL Pelmeņi" valdes priekšsēdētājs Vladimirs Barsuks paziņoja, ka rīdzinieku un galvaspilsētas viesu vidū ļoti populārā iestāde Vecrīgā ir spiesta slēgt durvis, raksta Press.lv.

Pēc Barsuka vārdiem, ārkārtējās situācijas ieviešana ir atņēmusi iestādei jebkādu iespēju nopelnīt, un izdzīvot šādā situācijā nav iespējams. Ēdiens līdzņemšanai nenes tādus ienākumus, kas nepieciešami iestādes un darbinieku uzturēšanai. Tāpat "XL Pelmeņi" valdes priekšsēdētājs uzsvēra, ka Vecrīgā ļoti sarucis cilvēku skaits, nav tūristu, bet Latvijas iedzīvotāji arvien mazāk atpūšas centrā.

Barsuks atzīmēja, ka pagaidām kafejnīca ir slēgta, un "pēc tam redzēs, kā būs". "XL Pelmeņi" kafejnīca darbojās kopš 1998. gada.

Iepriekš Sputnik Latvija rakstīja, ka koronavīrusa pandēmijas rezultātā izcēlušās krīzes dēļ 2020. gada maijā bija spiesta slēgt durvis leģendārā viesnīca "Hotel Roma", kas atrodas Vecrīgā Kaļķu ielā. Kā ziņoja viesnīcas pārvaldniece Linda Mūrniece, bija vienkārši nerentabli to uzturēt.

Pēc temata

Slēgt robežas, kafejnīcas, bārus un vispār visu: Dombravu neapmierina jaunie ierobežojumi
Biezi aizkari neļauj kontrolēt: JKP piedāvā slēgt spēļu zāles
Restorānu biznesa "bēres": iestāde Jūrmalā organizējusi protesta izrādi
Izolāciju varēs pārtraukt bez testiem: Latvijā jauni noteikumi ar Covid-19 inficētajiem
Tagi:
Uzņēmēji, ārkārtējā situācija, ierobežojumi, pandēmija, Latvija

Galvenie temati