19:18 16 Maijs 2021
Tiešraide
  • RUB89.4671
  • USD1.2123
  • RUB89.6216
Latvijā
Saņemt īso saiti
96

Īsi pirms Ziemassvētkiem klajā nāks "Rīgas melnais balzams" ar jaunu unikālu garšu. Ražotāji apgalvo, ka pievienojuši sērijai jaunu produktu, balstoties uz pasaules tendencēm un patērētāju izvēli.

RĪGA, 30. novembris – Sputnik. "Rīgas melnais balzams" īsi pirms Ziemassvētkiem parādīsies pārdošanā ar šokolādes un piparmētru garšu – Riga Black Balsam Chocolate & Mint, tiek ziņots  "Latvijas balzama" oficiālajā mājaslapā.

"Rīgas melnā balzama" globālais zīmola direktors Māris Kalniņš pastāstīja, ka, ja agrāk uzlējumu dzēra pa malkai vai kā papildinājumu tasei kafijas, tad tagad "Rīgas melnais balzams" ir daudzu kokteiļu komponente.

Tādēļ, sekojot tendencēm, kā arī vadoties pēc patērētāju domām, kompānija laiž klajā jaunu produktu, kura garša ietver piena šokolādes un piparmētru kombināciju.

Рижский черный бальзам с новым вкусом
Facebook/Latvijas balzams veikali
"Rīgas melnais balzams" ar šokolādi un piparmētru

Turklāt dzēriena stiprums tika samazināts līdz 30%, kā tas tika izdarīts ar upeņu un ķiršu balzamiem.

Kalniņš piebilda, ka šokolādes un piparmētru balzams iepatiksies saldumu cienītājiem, kā arī kļūs par lielisku komponenti klasiskos un karstajos kokteiļos.

"Rīgas melnais balzams ar šokolādi un piparmētru" – tā ir ierobežota zīmola sērija, kura iznāks ierobežotā daudzumā.

Sākumā dzērienu varēs iegādāties "Latvijas Balzams" mazumtirdzniecības veikalos, un pēc tam arī citos tirdzniecības tīklos.

2019. gada jūnijā "Latvijas Balzams" ziņoja, ka tirgū parādīsies Rīgas balzams ar kafijas garšu.

Līdz šim pastāvēja tikai četras Rīgas balzama versijas: "Rīgas melnais balzams Elements", "Rīgas melnais balzams Upeņu", "Rīgas melnais balzams Ķiršu" un Saldā krējuma liķieris ar oriģinālo balzamu.

Pēc temata

Tirgū parādīsies piektā Rīgas balzama versija
"Latvijas balzams" sāks ražot antiseptisko līdzekli, kuru nedrīkst dzert

Galvenie temati