12:14 28 Novembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Latvijā
Saņemt īso saiti
19

Rīgas policija aicina iedzīvotājus šodien nepulcēties piemiņas pasākumiem, bet gan palikt mājās kopā ar ģimeni un iedegt piemiņas svecīti logā.

RĪGA, 11. novembris — Sputnik. Rīgas pašvaldības policija savā lapā Twitter aicināja iedzīvotājus nepulcēties Lāčplēšana dienā. Publikācijā ieteikts, katram atrast savu veidu, kā godināt varoņus, piemēram, iededzot piemiņas svecīti savas mājas logā.

​Līdzīgu aicinājumu publicēja arī valsts prezidents Egils Levits savā runā Lāčplēša dienas priekšvakarā. Viņš atzīmēja, ka šajā dienā labāk palikt mājās ar tuviniekiem.

​Iepriekš tādu pašu ierosinājumu izteica arī Rīgas mērs Mārtiņš Staķis.

​Atgādināsim, ka pirmdien, 9. novembrī, ņemot vērā augošo Covid-19 izplatību, valstī ieviests ārkārtējās situācijas režīms. Valstī ieviesta virkne stingru ierobežojumu. Aizliegti visi publiskie pasākumi, izņemot gājienus, sapulces un piketus zem atklātas debess, kam pulcējas ne vairāk kā piecdesmit cilvēki. Ierobežoti arī privātie pasākumi – tagad tajos var piedalīties ne vairāk kā desmit cilvēki, pie tam ne vairāk kā divu mājsaimniecību pārstāvji.

Kultūras un sporta iestādēm un baznīcām aizliegts darbs naktīs. Darbu pārtrauc visi izklaides pasākumi: klubi, bāri, akvaparki un tā tālāk. Restorāni, kafejnīcas un citas sabiedriskās ēdināšanas iestādes var pārdot savu produkciju tikai līdzņemšanai.

Pēc temata

Atvedīs no Maskavas! Latvijā ārkārtējā situācija, bet Dombrava atkal krīt panikā
Valsts policija rīkos "pretkovida" reidus: par pārkāpumiem lūdz ziņot pa tālruni 110
Kopš Covid-19 pandēmijas sākuma Latvijā inficējušies vairāk nekā 8000 cilvēku
Slimības lapu Latvijā var aizvērt, pat ja Covid-19 tests ir pozitīvs
Tagi:
policija

Galvenie temati