03:26 11 Maijs 2021
Tiešraide
  • RUB89.4671
  • RUB90.0154
  • USD1.2169
Latvijā
Saņemt īso saiti
36

Nacionālā apvienība sen piedāvā pilnībā slēgt Latviju, taču valdība nespēra šādu soli, un cilvēki turpina iebraukt, turpinot izplatīt koronavīrusu, konstatēja Saeimas deputāts Jānis Dombrava.

RĪGA, 6. novembris – Sputnik. Piektdien, 6. novembrī, Nacionālā apvienība piedāvāja valdībai spert apņēmīgu soli, lai ierobežotu Covid-19 izplatību, – slēgt valsts robežas, vēsta Mixnews.lv.

Pēc Saeimas deputāta Jāņa Dombravas sacītā, Nacionālā apvienība sen piedāvā izolēt Latviju no valstīm, kurās plosās koronavīruss. Un Latvija ieviesa zināmus ierobežojumus, taču ar to nepietiek. No pandēmijas ieskautajām valstīm turpina braukt cilvēki.

Dombrava vērš uzmanību uz infektologa Uga Dumpja vārdiem, kurš paziņoja, ka ceļojumi ir viens no galvenajiem Covid-19 izplatības iemesliem.

Pagaidām Latvija laiž cilvēkus no valstīm, kur kumulatīvais divu nedēļu Covid-19 saslimstības rādītājs pārsniedz Latvijas rādītāju, taču šiem cilvēkiem pēc ierašanās Latvijā ir jāievēro 10 dienu pašizolācija.

Dombrava patiešām iepriekš dēvēja Latvijas valdības ieviestos ierobežojumus par nepietiekamiem un piedāvāja slēgt ne tikai robežas, bet arī skolas, publiskas vietas un vispār visu, ko vien var.

Tāpat deputāts norādīja, ka atbildīgā ministrija nav iemācījusies novērst Covid-19 izplatības riskus klātienes izglītības, pakalpojumu nozares un tūrisma apstākļos.

Savā Twitter mikroblogā Dombrava uzrakstīja, ka situācija ar koronavīrusu Latvijā ir ļoti slikta. Un, pēc viņa sacītā, joprojām nav informācijas, ko atbildīgā ministrija ir darījusi vasaras sezonā, lai novērstu vīrusa izplatību rudens-ziemas sezonā.

Pēc temata

Latvijā vajā Saeimas deputātu Dombravu: viņš stāsta par desmitiem izskanējušu draudu
Dombrava biedē Latvijas iedzīvotājus ar humanitārās katastrofas iespēju Krievijā
Slēgt robežas, kafejnīcas, bārus un vispār visu: Dombravu neapmierina jaunie ierobežojumi
"Nav īstais laiks imigrantiem": Dombrava piedāvā anulēt vīzas un uzturēšanās atļaujas
Tagi:
robeža, koronavīruss, Nacionālā apvienība, Dombrava

Galvenie temati