12:55 28 Novembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Latvijā
Saņemt īso saiti
32

Pirms mēneša notika jaunievēlētās Rīgas domes pirmā sēde. Kā iedzīvotāji vērtē galvaspilsētas jaunās vadības darbu.

RĪGA, 2. novembris — Sputnik. Rīgā jau mēnesi strādā jaunais domes sastāvs ar Mārtiņu Staķi vadībā. Kantar TNS aptaujas rezultāti parādīja, ka lielākā daļa iedzīvotāju 18-60 gadu vecuma grupā par Rīgas domes darbu neinteresējas, savukārt tie, kas tam seko, vērtē to pozitīvi, vēsta Skaties.lv

Aptauja rāda, ka jaunās domes darbam seko vien 4% iedzīvotāju. Vēl aptuveni trešā daļa respondentu (30%) apliecināja, ka domes darbam seko daļēji, bet vairāk nekā puse (64%) atbildēja, ka galvaspilsētas jaunās vadības darbībai neseko vispār.

No tiem, kuri norādīja, ka par domes darbu tomēr interesējas vismaz daļēji, 39% novērtējuši to pozitīvi. Negatīvu vērtējumu deva ceturtā daļa respondentu (24%), vēl 37% nevarēja sniegt konkrētu atbildi.

Iepriekš vēstīts, ka Rīgas domes jaunā sasaukuma pirmā sēde notika 2. oktobrī. Tajā tika ievēlēts jauns mērs – Mārtiņš Staķis, kurš pārstāv bloku "Attīstībai/Par!" un "Progresīvie". Par viņu nobalsoja 46 deputāti – iepriekš tādu atbalstu nav saņēmis vēl neviens mērs. Jāpiebilst, ka Staķi atbalstīja arī opozīcija.

Pēc temata

Eiropa Rīgas bedrēm naudu nedos, lāpiet paši: vicemērs pastāstīja par pagalmu problēmām
Emocionālais atbalsts: darbu sācis uzticības tālrunis sirmgalvjiem
Tagi:
Mārtiņš Staķis, Rīgas dome

Galvenie temati