01:40 02 Decembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1968
  • RUB90.7837
Latvijā
Saņemt īso saiti
93

Pēc Slovēnijas ārlietu ministra Anžes Logara vizītes Latvijā, kam apstiprināta koronavīrusa infekcija, Latvijas Ārlietu ministriju pārņēmis karantīnas vilnis.

RĪGA, 26. oktobris — Sputnik. Svētdien noskaidrojās, ka līdz ar Latvijas ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču pēc saskarsmes ar Slovēnijas ārlietu ministru Anži Logaru, kam diagnosticēts koronavīruss, karantīnā devušies četri Ārlietu ministrijas darbinieki, stāsta Bb.lv, atsaucoties uz ĀM preses sekretāru Jāni Beķeri.

Trešdien, 21. oktobrī Slovēnijas ārlietu ministrs Anže Logars apmeklēja Latviju un tikās ar Edgaru Rinkēviču. Resora preses sekretārs konstatēja, ka pēc Logara testa rezultātiem pieņemts lēmums izolēt Rinkēviču un vairākus darbiniekus, kuri tieši piedalījās vizītes organizācijā. Viņiem veikts koronavīrusa tests, un pagaidām savus pienākumus darbinieki pilda attālināti.

Beķeris atzīmēja, ka šādi soļi sperti ar mērķi izvairīties no iespējamā riska.

Iepriekš vēstīts, ka Covid-19 diagnosticēts vēl vienam politiskajam līderim – koronavīrusa tests, ko nesen nodevis Polijas prezidents, izrādījies apstiprinošs.

Zināms, ka nesen Polijas līderis apmeklēja Kijevu, kur tikās ar savu kolēģi Vladimiru Zeļenski.

Pēc temata

Vajag 600 000 masku nedēļā: cik ilgam laikam Latvijas slimnīcām pietiks aizsarglīdzekļu
Vai sirmgalvjus atslēgs no MPV, aicinās baltkrievu ārstus: jautājumi Veselības ministrijai
Covid-19: valdība pastiprina drošības pasākumus
Vīzas reti, bet dodam: Latvijas vēstnieks KF par robežas šķērsošanas kārtību pandēmijā
Tagi:
Edgars Rinkēvičs, karantīna, koronavīruss

Galvenie temati