14:15 18 Maijs 2021
Tiešraide
  • USD1.2143
  • RUB89.4671
  • RUB89.9493
Latvijā
Saņemt īso saiti
83

"Nav kaut kas ar daļu sabiedrības īsti normāli", secināja žurnāliste Una Griškeviča, ieraudzījusi negatīvo komentāru lavīnu pēc sievietes nāves Latvijā, kuras dzīvību aiznesis koronavīruss.

RĪGA, 18. oktobris — Sputnik. Žurnāliste, sabiedrisko attiecību speciāliste Una Griškeviča savā lapā Twitter bija sašutusi par to, ka cilvēki nesaprot, cik nopietna ir situācija ar koronavīrusu.

Iepriekš kļuva zināms, ka pēdējās dienās ar diagnozi Covid-19 miris jauns cilvēks.

Aģentūra LETA pavēstīja, ka mirusi 34 gadus vecā Liene Liepa, Talsu novada Bāriņtiesas priekšsēdētājas pienākumu izpildītāja. Ziņots, ka vispirms Covid-19 tika diagnosticēts Liepas tēvam. Arī viņš ir miris.

Griškeviču šokēja iedzīvotāju reakcija par šo informāciju. Žurnāliste uzsvēra, ka izsmiekla un ņirgu lavīna sociālajos tīklos liek domāt, ka ar daļu sabiedrības Latvijā kaut kas nav kārtībā.

​​"Nu nav kaut kas ar daļu sabiedrības īsti normāli, ja pie FB pārpublicētās ziņas par mirušo 35gadīgo sievieti  (diemžēl no Covid) jālasa izņirgājoši, tumsonīgi un pat klaji ļauni komentāri. Tiem cilvēkiem smadzeņu vietā ir nevis siens vai salmi, bet kaut kas sliktāks..." Griškeviča bija šausmās.

Žurnāliste atklāja, ko pastāstījusi viņas kolēģe, Lienes Liepas paziņa. Viņa konstatēja, ka jaunās sievietes nāve vēlreiz pierāda – Covid-19 pastāv.

"Viņai tētis no covida nomira pirms 4 dienām un vakar viņa. Ģimenei traģēdija. Cik trulam jābūt, lai par to ņirgtu?" žurnāliste uzdeva retorisku jautājumu.

Sestdien, 16. oktobrī diennakts statistika par epidēmiju liecina: valstī reģistrēti 188 jauni koronavīrusa gadījumi. Viens pacients ar koronavīrusa diagnozi aizgājis viņsaulē.

Pēc temata

"Izlīda" no slepenas laboratorijas? Latvijas iedzīvotāji pastāstīja, ko domā par Covid-19
Piezvana un krieviski piedāvā būt "trollim": latvieši ceļ dumpi pret krieviem masku dēļ
Latvijā 148 jauni Covid-19 gadījumi, miris salīdzinoši jauns cilvēks
Tagi:
sociālie tīkli, koronavīruss

Galvenie temati