16:57 17 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2123
  • RUB89.0364
Latvijā
Saņemt īso saiti
58

Lēmumu par 11. novembra lāpu gājiena atcelšanu Nacionālā apvienība sadzirdēja, taču neuztvēra kā norādi izpildīšanai. Nacionālās apvienības līderis Raivis Dzintars aicina pielāgoties un ieziet ielās.

RĪGA, 16. oktobris – Sputnik. Pieaugušā Covid-19 inficēšanās gadījumu skaita Latvijā dēļ Aizsardzības ministrija pieņēma lēmumu nerīkot šogad militārās parādes. Turklāt tika nolemts atcelt tradicionālo lāpu gājienu par godu uzvaras par Bermonta karaspēku 101. gadadienai, vēsta Mixnews.lv.

Taču Nacionālā apvienība viltīgi nolēma apiet šos ierobežojumus un aicināja Latvijas iedzīvotājus, lai gan ar piesardzību, taču iziet ielās ar lāpām 18. novembrī.

Nacionālās apvienības līderis Raivis Dzintars savā Facebook lapā uzrakstīja, ka apstākļi Covid-19 pandēmijas dēļ šobrīd, protams, ir sarežģīti. Taču tas nedrīkst traucēt ievērot tradīciju.

Tiesa, kā norāda Dzintars, nāksies pielāgoties ierobežojumiem. Tādēļ viņš palūdza visus, kas plāno piedalīties lāpu gājienā, iesniegt pieteikumu. Tāpat Nacionālās apvienības līderis  norādīja, ka, iespējams, nāksies nomainīt ierasto gājiena vietu un ievērot epidemiologu noteikumus.

"Kopā mums izdosies, bet tas prasa savlaicīgu dalībnieku apzināšanu un gatavību strauji katru informēt par izmaiņām," norādīts politiķa paziņojumā.

Pēc temata

Latvijā kopš pandēmijas sākuma jau ir vairāk nekā 3000 apstiprinātu Covid-19 gadījumu
Pašvaldības vēlas saņemt vairāk informācijas par Covid-19 slimniekiem
"Izlīda" no slepenas laboratorijas? Latvijas iedzīvotāji pastāstīja, ko domā par Covid-19
"Mūs sargā ugunskrusts": Twitter pajokoja par to, kāpēc latvieši neslimo ar Covid-19

Galvenie temati