17:16 27 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1832
  • RUB90.5710
Latvijā
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (727)
48

Pastāv iespēja, ka jau rīt, 5. oktobrī, Latvijā tiks ieviesti stingrāki ierobežojumi, lai novērstu Covid-19 izplatību.

RĪGA, 4. oktobris – Sputnik. Latvijas ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā Twitter mikroblogā uzrakstīja, ka pirmdien, 5. oktobrī, plkst. 12:00, notiks valdības ārkārtas sēde, kurā tika izskatīta nepieciešamība ieviest stingrākus ierobežojumus koronavīrusa izplatības novēršanai.

"Pirmdien, plkst. 12:00, esmu sasaucis ārkārtas valdības sēdi, lai uzklausītu ekspertu ziņojumu par aktuālo situāciju saistībā ar Covid-19 izplatību un lemtu par nepieciešamajiem piesardzības pasākumiem vīrusa izplatības ierobežošanai," uzrakstīja ministru prezidents.

​Latvijas veselības ministre Ilze Viņķele iepriekš brīdināja, ka, iespējams, tuvākajā laikā Latvijā atkal būs nepieciešams lietot sejas aizsargmaskas, tiks pārskatīts pieļaujamais cilvēku skaits pasākumos, ieviesti ierobežojumi sabiedriskās ēdināšanas iestādēm un kā pēdējais solis atgriezīs tālmācības skolās.

Atgādināsim, ka vakar Latvijas Slimību profilakses un kontroles centrs ziņoja, ka diennakts laikā tika veikti 2544 Covid-19 testi un atklāti 67 jauni inficēšanās gadījumi.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (727)

Pēc temata

Latvijā straujš Covid-19 saslimstības kāpums: 95 jauni gadījumi
Valsts kancelejas vadītājs pastāstīja, kad Latvija var atgriezt ierobežojumus Covid-19 dēļ
Viņķele vēlas oficiāli sasaistīt Apturi Covid ar citām lietotnēm
Gandrīz 20% reģistrēto Covid-19 gadījumu bija bez simptomiem
Tagi:
koronavīruss, Krišjānis Kariņš, Latvija

Galvenie temati