03:58 15 Maijs 2021
Tiešraide
  • RUB89.4671
  • USD1.2123
  • RUB89.6216
Latvijā
Saņemt īso saiti
98

Krīze nevienu nesaudzē: Liepājā slēgts kārtējais uzņēmums, kura vadība nav spējusi pārvarēt sarežģīto finansiālo situāciju.

RĪGA, 1. oktobris — Sputnik. Kurzemes tiesa atzinusi par maksātnespējīgu celtniecības uzņēmumu "Liepājas celtnieks", kas strādāja Liepājā kopš 2007. gada, vēsta portāls liepajniekiem.lv. Maksātnespējas administratora pienākumus pildīs Kalvis Vanags.

Noskaidrojies, ka ar prasību par maksātnespējas atzīšanu tiesā vērsies pats uzņēmums. Tā īpašnieks Eduards Slavinskis atzina, ka kompānija nespēj pārvarēt finansiālās grūtības – patlaban VID administrēto nodokļu parāds sasniedzis 55 tūkstošus eiro.

Ar Covid-19 pandēmiju saistītā krīze vien pasliktinājusi uzņēmuma finansiālo stāvokli, parāds auga, tāpēc arī pieņemts skumjais lēmums izsludināt maksātnespēju, stāstīja Slavinskis.

Iepriekš vēstīts, ka darbību valstī pārtrauc virkne uzņēmumu – finansiālā situācija pēc koronavīrusa pandēmijas pasaulē ir ļoti sarežģīta. Nesen kļuva zināms, ka Liepājā slēgta pēdējā zivju pārstrādes rūpnīca. Valsts apsolīja atbalstu tās īpašniekam Igoram Krupņikam, taču patiesībā rīkojās pretēji un pilnībā nogalināja ražotni.

Zivju konservu rūpnīca, kas sāka darbu Liepājā tālajā 1892. gadā, ir pārcietusi milzumu kataklizmu, tomēr ar pašreizējo sistēmu valstī netika galā.

Pēc temata

Eirofondi nav izglābuši šprotes: zivju pārstrādes uzņēmumu iekārtas pērk Krievija
Pārāk dārgi barot: Latvijā dzīvnieku ferma pēc bankrota nogalināja 160 tūkstošus ūdeļu
"Kadastrs" virs tirgus cenas: kam reforma atņems mājokli, un kurš piebāzīs kabatas
Paši piemaksāja par reisiem: Latvijas autopārvadātāji nonākuši dubultā slazdā
Tagi:
bankrots, ekonomiskā krīze, Latvija

Galvenie temati