06:07 16 Maijs 2021
Tiešraide
  • RUB89.4671
  • USD1.2123
  • RUB89.6216
Latvijā
Saņemt īso saiti
18

Partneri vienojušies un rīcības programma ir gatava, taču Rīgas domes koalīcijas sadarbības dokumentus pagaidām nedrīkst parakstīt. Rīgas mēra kandidāts Mārtiņš Staķis pastāstīja kāpēc

RĪGA, 13. septembris – Sputnik. Rīgas mēra kandidāts Mārtiņš Staķis no bloka "Attīstībai/Par!" – "Progresīvie" pastāstīja par Rīgas domes koalīcijas sadarbības dokumentu parakstīšanas termiņiem, vēsta Mixnews.lv.

Pēc Staķa sacītā, dokumenti jau ir gatavi parakstīšanai. Redakcijas grozījumi tika veikti piektdien, 11. septembrī. Partneri ir vienojušies, un ir pat rīcības programma.

Taču pati parakstīšana drīkst notikt tikai pēc ārkārtas vēlēšanu rezultātu apstiprināšanas.

Atgādināsim, ka vēlēšanu iecirkņos Puškina licejā un Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā tika atklāts vairāk nekā 600 neapzīmogotu aplokšņu, kuras nevarēja ņemt vērā vēlēšanu rezultātu apkopošanā.

Šīs kļūdas dēļ partija "Alternative" un divi deputāti no "Saskaņas" Antons Klindžāns un Vladimirs Frolovs apstrīdēja Rīgas domes vēlēšanu rezultātus. Administratīvā apgabaltiesa 14. septembrī rakstiskā formā izskatīs iesniegumus par vēlēšanu rezultātu atcelšanu.

Rīkojums tiks pieņemts 15. septembrī. Tikai pēc tam koalīcija drīkstēs parakstīt dokumentus un informēt sabiedrību par to saturu.

Pēc temata

"Saskaņas" satriecošā sakāve, "Progresīvo" triumfs un izredzes LKS
Jauno nodokļu kanibāliskā loģika: kā iznīcināt mikrouzņēmumus
Staķis kļūs par mēru: Rīgā izveidota jauna valdošā koalīcija
Tagi:
vēlēšanas, koalīcija, Rīgas dome

Galvenie temati