11:20 27 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2143
  • RUB91.2538
Latvijā
Saņemt īso saiti
26

Katrs piektais rīdzinieks jau ir nobalsojis Rīgas domes vēlēšanās. Savu balsi atdevis arī Latvijas prezidents Egils Levits un viņa sieva Andra Levite.

RĪGA, 29. augusts – Sputnik. Latvijas līderis Egils Levits kopā ar sievu Andru Leviti nobalsoja Rīgas domes vēlēšanās 123. iecirknī, kurš atrodas Friča Brīvzemnieka pamatskolā, Āgenskalnā.

Президент Латвии Эгилс Левитс проголосовал на выборах в Рижскую думу
© Sputnik / Sergey Melkonov
Latvijas prezidents Egils Levits nobalsoja Rīgas domes vēlēšanās

Izejot no vēlēšanu iecirkņa, Levits paziņoja žurnālistiem, ka pēc šodienas vēlēšanu rezultātiem viņam kļūs skaidrs, kam uzticas rīdzinieki. Turklāt viņš atzīmēja svītrojumu un plusu nozīmi vēlēšanu lapās. Tas, pēc viņa sacītā, palīdzēs saprast, kam tieši uzticas Rīgas iedzīvotāji.

Sputnik Latvija korespondents atzīmē, ka pašlaik nobalsojuši jau aptuveni 20% balsstiesīgo rīdzinieku – tas ir katrs piektais Rīgas iedzīvotājs no aptuveni 400 tūkstošiem.

Голосование на выборах в Рижскую думу
Sergey Melkonov
Balsošana Rīgas domes vēlēšanās

Iecirknī, kur nobalsoja Levits, tiek gaidīta 600 vēlētāju dalība. Pārējie 150 iecirkņi sagaida aptuveni tādus pašus rādītājus. Tātad sestdien, 29. augustā, tiek gaidīts, ka nobalsos aptuveni 180 tūkstoši balsstiesīgo rīdzinieku.

Pēc temata

Levits aicina izteikt neapmierinātību ar reformām vēlēšanās
Vai Rīga var kļūt latviska? Krievu jautājums galvaspilsētas vēlēšanās
Latvijas CVK Rīgas domes vēlēšanās ņems vērā balsis no neapzīmogotajām aploksnēm
Tagi:
Egils Levits, vēlēšanas, Rīgas dome

Galvenie temati